LoL'ün eşleştirme sistemi

growss23

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen™ 5 5600X 3.7GHz (Turbo 4.6GHz) 6 Çekirdek 12 İş Parçacığı 32MB Önbellek 7nm AM4 İşlemci

GSKILL 8GB 3200MHz Bellek

MSI B450M-A PRO MAX Anakart

Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream 16GB

KINGSTON A400 240GB M.2 500-350MB/s SSD

HARKOON SHP-650 V2 650W 80+ EU Güç kaynağı
Meslek
Sinerji Bilgisayar Technician 🖥
Merhaba. Bugün saat sabah 10 sularında gırdıgım derecelı ciftte macıma gelen unranked adam ve bronz IV hakkında konuşmak istedim. Gümüs 1'im ve 3-4 mac sonra altın olacagım ama Riot ısrarla maclarıma troll verip benım kaybetmemı ıstercesıne oyuncu verıyor. Oyun basında carp alıp kırmızı caldı ustune gıdıp Samıra'yı feedledı, oyunu almaya calıstık ama nafıle çünkü samıra cok bozuk. R ıle aramıza gırdı mı macımız bıtıyor zaten. Şuna gelecegım Riot'un amacı ne? Bu tarz şeyler tek bana mı oluyor ve buna neden kımse sesını cıkarmıyor? Bu oyuncuları perma ban atmamaktan neden bu kadar ısrarcı, sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum. İyi oyunlar <3

Son düzenleyen: Moderatör:
Tencent şirketine ait veya hissesi olan tum oyun sirketlerinin oyunlari, keyif verdirmekten cok seni bagimli edip parana çökmek amacıyla dizaynlanir. Riot, supercell,...

Adamlar derdi oyunun kalitesi değil artık para yalnızca. Ne oyundaki dengeyi ne de eşleştirme sistemini umursuyorlar. Böyle giderse 2-3 yıla gider oyun. Hatta bir ara neden eşleştirme sisteminin neden bozdunuz diye desteğe yazmıştım.

Adsssız.png

Adamlar derdi oyunun kalitesi değil artık para yalnızca. Ne oyundaki dengeyi ne de eşleştirme sistemini umursuyorlar. Böyle giderse 2-3 yıla gider oyun. Hatta bir ara neden eşleştirme sisteminin neden bozdunuz diye desteğe yazmıştım.

Eki Görüntüle 1758975
O nasıl bir ticket hocam hiç güleceğim yoktu valla 🤣🤣

Eki Görüntüle 1758975

Alta yazdığına koptum.

S3'ten beri oynuyordum S8'de bıraktım çok mutluyum. Bir çok yayıncı da izleyici kitlesi olmasa oynamayacağını oyundan artık zevk almadıklarını söylüyorlar zaten. Hele son çıkan SJW'leri avutma amacı güden şampiyonlar ile LoL Lore'u iyice öldü. Kapıda bakıyorlar Zenci ya da Homo değilsen almıyorlar içeriye. Eskiden ne güzel evrene uygun karakterler vardı. Yok efendim Vex - Zeri - Seraphine - Lilliah falan gelmiş ucuz çinli mobil oyunlardan farkı kalmadı. Yapımcıya sorduğun zaman kitleyi memnun edecek şampiyonlar çıkarıyoruz diyorlar özür kabahatten beter :D Sen bir şey yaparsın insanlar beğenir ya da beğenmez asalak gibi sürekli ana akımı memnun edecek şeyler çizip çizip oyuna atarsan sonunda böyle bir çöp meydana gelir. Kostümlerin bile hikayesi olan LoL'den, şampiyonların bile değersiz olduğu LoL'e. Çok oynadım, kaç bin saatim vardır sadece kanser olmaktan başka bir şey geçmiyor eline, kendine bir iyilik yap ve sal oyunu.

Eki Görüntüle 1758975
Hiç sanmıyorum daha 5-10 yılı var lolün bu gidişle.

Bu oyuncuları perma ban atmamaktan neden bu kadar ısrarcı, sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum. İyi oyunlar <3
Aynı soruyu ben de soruyorum ama cevap yok. Keşke Valorant gibi HWID ban atsalar. Yaklaşık 5 yıl sonra dereceli girdiğim için normal olarak Bronz III başladım. Hızlı bir şekilde Gümüş IV'e çıktıktan sonra bataklığa girmiş gibi saplandım. 47 maç 29G 18Y ile geldiğim aşamada, 21 maç 6G 15Y aldım. Küfür eden, trip atıp AFK bırakan, koridor değiştiren ve bilerek besleyen ahmaklar yüzünden durum böyle. Zamanında arkadaşlar çağırıyordu ama dereceli girmiyordum ve şu an çoğu bıraktı. Kısaca ya ekip ile oynayacaksın ya da hiç bulaşmayacaksın. Bütün sunucularda aynı sorun var ama TR sunucusu daha da beter.

Yeni konular

Geri
Yukarı