Anker Soundcore Motion B incelemesi

Ürünü Hepsiburada üzerinden 320TL'ye aldım ve genel olarak fiyatını hak ettiğini düşünüyorum.

Not: Değerlendirdiğim puanlar fiyatına göre oranla olan skorlardır.

Ses Kalitesi 10/9:

Gayet güzel bir ses kalitesi var. Bass olsun mid, tiz olsun hepsi gayet iyi. Belki çok bass severler bunu beğenmez ama fiyatına göre bu. :) Maksimum seste uzun süre dinlerseniz bir miktardan sonra bir tık sesini kısıyor cızıdamalar veya bozulmalar olmasın diye. Bu arada 6*6 = 12W hoparlör ama 5*5 = 10W gibi 2-3W eksik gibi hissetirdi bana birçok kablosuz hoparlör deneyimimden sonra.

Kutu içeriği 10/8:

Kutudan çıkan şey 2 tane kullanım klavuzu ve bir adet Micro USB kablo. Aslında pek bir şey beklememek gerek sonuçta telefon almıyorsun ama bir tane de asma aparatı ve çift taraflı AUX kablosu olsa olsa iyi olabilirdi. :)

Bağlantı 10/7:

Bluetooth 4.2 bence kötü. En az Bluetooth 5.0 olmasını isterdim rakibinde olduğu gibi. Fakat yine de gecikme konusunda çok kötü değil. Kablolu bağlantı kurulabildiği için 1 puan daha arttırdım.
Not: Kablolu kullanıldığında yine hoparlör açık sadece daha az batarya yiyor galiba.

Taşınabilirlik 10/9:

16.5cm eni 5cm de boyu 4.5 cm de genişliği mevcut. Fotoğrafta göründüğü gibi çok büyük değil yani. Bana göre gayet taşınabilir tabii kişiden kişiye göre değişir. Ölçülerinin verdim siz kendiniz karar verirsiniz artık taşınabilirliğine. :)

Tuşlar 10/10:

Fazla tuş var bile bence. :D Bluetooth tuşu bile var. Kablolu kullanılabildiği için var galiba.

Batarya süresi 10/10:

Anker'in en iyi olduğu noktalardan birine söylenecek söz yok. Tam 12 saat olmasa da 10 saat çıkarır. Tabii hep en maksimum seste dinlerseniz o zaman 8-9 saatte kadar düşer. Şarj süresi 3 saat falan sürüyor. Tabii şarjda da kullanılabiliyor.

Malzeme kaltesi 10/9:

Yine Anker'in en iyi olduğu noktalardan biri. Tek puan kırdığım nokta el ile çok ellendiğinde iz bırakıyor.

Fotoğrafları&Görünüş(oldukça havalı görünüyor.😎) 10/10:

WhatsApp Image 2021-11-17 at 13.48.11 (3).jpeg

WhatsApp Image 2021-11-17 at 13.48.11 (1).jpeg

WhatsApp Image 2021-11-17 at 13.48.12.jpeg

WhatsApp Image 2021-11-17 at 13.48.11 (2).jpeg

WhatsApp Image 2021-11-17 at 13.48.11.jpeg

İnceleme bu kadar alacak arkadaşlar öneririrm kesinlikle. Yakında rakipleri ile karşılaşrıma gelebilir.

Sağlıcakla kalın. :)

Evet Windows 11 kullanıyorum.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama ürünün çoğunlukla şarjı hakkında çok olumsuz yorum okudum, %70 üzeri seste ne kadar gidiyor şarjı? Ürünü kullanım süreniz boyunca ses ilk günkü netliğinden bir şey kaybetti mi?

Sorularımı görüp cevaplarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama ürünün çoğunlukla şarjı hakkında çok olumsuz yorum okudum, %70 üzeri seste ne kadar gidiyor şarjı? Ürünü kullanım süreniz boyunca ses ilk günkü netliğinden bir şey kaybetti mi?

Sorularımı görüp cevaplarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Önemli değil. Yaklaşık 2 senedir bende olan bir ürün ve şarjı ilk gün gibi. Ses netliğindede bir sorun yok. Şarj edilen yer çok önemli bana göre klasik telefon şarj adaptörüne takılmamalı, bu bataryasını bozar. %75 ses civarı 9-11 saat gidiyor. Ses seviyesi %70-%80 seviyelerindeydi ince kısmı tam hatırlamıyorum. Gün boyu hep açıktı hoparlör ve dayandı.

Önemli değil. Yaklaşık 2 senedir bende olan bir ürün ve şarjı ilk gün gibi. Ses netliğindede bir sorun yok. Şarj edilen yer çok önemli bana göre klasik telefon şarj adaptörüne takılmamalı, bu bataryasını bozar. %75 ses civarı 9-11 saat gidiyor. Ses seviyesi %70-%80 seviyelerindeydi ince kısmı tam hatırlamıyorum. Gün boyu hep açıktı hoparlör ve dayandı.
Nereden ve nasıl şarj etmeliyiz, siz nasıl şarj ediyordunuz. Pek bir seçeneğim yok ama adaptör alabilirim onun için.

Son düzenleme:
Nereden ve nasıl şarj etmeliyiz, siz nasıl şarj ediyordunuz. Pek bir seçeneğim yok ama adaptör alabilirim onun için.

Adaptör hakkında detaylı bilgim yok ama şarj için TV, bilgisayar ve Monitör gibi elektronik aletler üzerinden şarj edebilirsiniz. Maksat düşük voltaj olması ama ne kadar inanın bende bilmiyorum. :D

Merhaba dün Anker Soundcore Motionb hoparlör aldım şarja koyduğum zaman kırmızı ışık yanıyordu, sabah baktığımda ise ışık yanıp sönüyordu şarjının dolduğunu nasıl anlarım? Sizce şarj olmuş mudur?

Merhaba dün Anker Soundcore Motionb hoparlör aldım şarja koyduğum zaman kırmızı ışık yanıyordu, sabah baktığımda ise ışık yanıp sönüyordu şarjının dolduğunu nasıl anlarım? Sizce şarj olmuş mudur?

Mavi ışık yanıyor şarj olduğunda şarj için adaptör kullanmayın bilgisayar veya televizyon USB girişi girişi yerleri kullanın.

Evet Windows 11 kullanıyorum.
merhaba hocam hala alinir mi? memnun musunuz masaustu icin hoparlor almak istiyorum bu fiyat bandinda logitechn 10-15 yillik hoparlorunu almak istemiyorum en azindan bu urun daha yeni ve kaliteli merak ettigim kisim gecikme oluyor mu? heralde kablo ile baglarsam o sorun cozulur ve genel olarak son ses seviyesi yeterli mi? dizi ve oyun amacli kullanacagim.

Merhaba hocam hala alınır mı? Memnun musunuz masaustu icin hoparlör almak istiyorum bu fiyat bandinda logitechn 10-15 yillik hoparlorunu almak istemiyorum en azindan bu ürün daha yeni ve kaliteli merak ettigim kisim gecikme oluyor mu? Herhalde kablo ile baglarsam o sorun cozulur ve genel olarak son ses seviyesi yeterli mi? Dizi ve oyun amacli kullanacagim.

Son ses seviyesi gayet yeterli günlük bir kullanıcı için hatta fazla bile. Gecikme oluyor BT 4.0 olduğundan dolayı ama oyun falan oynamıyorsanız çok bir sorun olmaz. Fakat dizi ve oyun amaçlı kullanacağınızı belirtmişsiniz dizide çok sorun olmaz ama oyun sıkıntı bunu bilerek alın. 650TL için harikakulade bir hoparlör.

Geri
Yukarı