Macbook Air 2020 ucuz Hub sıkıntı çıkarır mı?

sancarsavas

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Daha önceden almış olduğum bir Hub vardı(sanırım Hub deniyor bunlara)
Linki: https://ty.gl/z3kapz7p6e

Şimdi Macbook Air 2020 M1 model bilgisayarım için bunu kullansam sıkıntı olur mu? Bazı arkadaşlar ucuz Hub’ların oldukça zararlı olduğunu, çalışsa bile zarar verebileceğini söylüyor. Bu ürünü kullanan var mı?

Zarar verme ihtimali varsa riske girmek istemem yeni bir tane almak daha iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim.

Dostum bu sadece USB çoğaltıcı olarak işine yarar. Ben bunu kullanıyorum ve memnunum.
Sağolun hocam. Hdmi girişleri de çalışıyor değil mi? Bir de benim attığım linkteki ürün cihaza zarar verir mi sizce?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bayağı faydalı bir içerik. Bu videodaki arkadaşta ısınma sorununcan bahsediyordu. Isınması normal geliyor bana. Apple desteğe de danışabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bayağı faydalı bir içerik. Bu videodaki arkadaşta ısınma sorununcan bahsediyordu. Isınması normal geliyor bana. Apple desteğe de danışabilirsin.
Teşekkür ederim hocam aydınlatıcı oldu sağolun

Yeni konular

Geri
Yukarı