MacBook Air i3 2020 iade edilmeli mi?

MacBook cihazlar ile neler yapıyorsunuz çok merak ediyorum doğrusu. Dostum kusura bakma ama ben oyun oynayamadığım cihazı elimde aksesuar niyetine taşır sonra da alır çöpe atarım. Hadi beni geç, şekil a'yı değerlendirelim: arkadaşımız oyun oynamayacak. Derstir, şarkıdır filan takılacak... İyi de güzel kardeşim sormazlar mı insana bunun için neden Apple alıyorsun diye? Kullanım amacımız şekil a'daki gibiyse Celeron bilgisayar alır geçerim. Kalan parayı da çatır çatır yerim. :) Neden Apple? Bir logo için gereksiz bana göre. Ha sana göre dünyanın en iyi aleti Macbook'tur. Haklısındır der konuyu kapatırım hiç laf anlatamam yani. Telefonları da aynı nane...
Ultrabook adlı klasmandan haberdar olmadığın belli.
Uzun süre rahatça çalışan cihaz (2013 Macbook'lar hala çalışıyor rahatça), uzun pil süreleri (8 saat civarı alıyorum İntel ile ki M1 serisinde bu süre direk iki katı), üstün bir ekran deneyimi (Retina modeller), Trackpad benzersiz, malzeme kalitesi olarak alanında en üst markalardan biri. Ultrabook fiyatları 10 bin TL civarında iken M1 Macbook'lar ucuz bile kalıyor. Özellikle cihazı taşınabilir olarak kullanmak isteyen biri için oyun bilgisayarı eziyet. Taşıması ayrı bir dert her yerde priz araması ayrı bir dert. Çoğu ultrabook Powerbank ile rahatça şarj oluyor. Olumsuz olarak ise SSD yükseltmesi pahalı ki alacaklara harici SSD almalarını tavsiye ederim.

MacBook cihazlar ile neler yapıyorsunuz çok merak ediyorum doğrusu. Dostum kusura bakma ama ben oyun oynayamadığım cihazı elimde aksesuar niyetine taşır sonra da alır çöpe atarım. Hadi beni geç, şekil a'yı değerlendirelim: arkadaşımız oyun oynamayacak. Derstir, şarkıdır filan takılacak... İyi de güzel kardeşim sormazlar mı insana bunun için neden Apple alıyorsun diye? Kullanım amacımız şekil a'daki gibiyse Celeron bilgisayar alır geçerim. Kalan parayı da çatır çatır yerim. :) Neden Apple? Bir logo için gereksiz bana göre. Ha sana göre dünyanın en iyi aleti Macbook'tur. Haklısındır der konuyu kapatırım hiç laf anlatamam yani. Telefonları da aynı nane...
4K video performansını saymıyorum bile. Adobe programları aynı şekilde, mühendislik programları aynı şekilde ki yeni m1 ler ile hatırı sayılır derece de oyun da oynanıyor gelecek zaman da çoğu oyunu destekleyeceğinden eminim ki zaten Rosetta var. Sizin için bir laptop sadeve oyun olabilir ama başkaları için Render için mühendislik için fotoğraf için vs. Ama telefon konusu aynı çok saçma bi fiyatlandırma var iPhone 13 ve 14'ü merak ediyorum. Ne yazık ki bu video çok haklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4K video performansını saymıyorum bile. Adobe programları aynı şekilde, mühendislik programları aynı şekilde ki yeni m1 ler ile hatırı sayılır derece de oyun da oynanıyor gelecek zaman da çoğu oyunu destekleyeceğinden eminim ki zaten Rosetta var. Sizin için bir laptop sadeve oyun olabilir ama başkaları için Render için mühendislik için fotoğraf için vs. Ama telefon konusu aynı çok saçma bi fiyatlandırma var iPhone 13 ve 14'ü merak ediyorum. Ne yazık ki bu video çok haklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum mesleği gereği kullananları tenzih ederim. Ama kullanım amacımız şarkı, internet, ders, ciddi performans isteyen oyunlar vs. ise ve hedefimiz Apple ise bunun yanlış bir tercih olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Ha kendi tercihidir kendisi bilir. Kimseye neden Apple aldın diye soracak halimiz yok. :)

Zaten öyle. Bana göre bu ikilemde kalan birisinin kesinlikle oyun oynama ihtiyacı vardır. Eğer MacBook alırsa ileride pişman olur büyük ihtimal. O yüzden önerim iade edip normal laptop alması yönünde.

Geri
Yukarı