MacBook Air i3 2020 iade edilmeli mi?

İade edin ve M1'li versiyonu alın öğrenci indirimi ile.

Macbook, Starbucks'ta masaya koymak için bir aksesuar. Ötesi yok. Biraz pahalı bir aksesuar, değer mi tartışılır. Oldum olası insanların neden Apple ürünlerine para harcadıklarını anlayamadım.
Peşin not: Apple ürünlerini denemek için satın almış ve bir daha asla kullanmamış birisiyim. İçiniz rahat etmeyecekse iade edin.
Demekki kapasiten ve bilgin o cihazı yalnızca Starbucks'ta masaya koymana yarıyor...

Bu ürünü zaten edu aracılığıyla 7000'e aldım M1 ile arasında ciddi bir fiyat farkı çıkıyor bu durumda o yüzden...
Haklısınız arada 3000 yakın fark var ama dediğim gibi aralarında çok fark var M1 çok avantajlı yani farkın hakkını verir pahalı geliypr ise de normal laptop almanızı öneririm. İleride Windows belki işinizi görür.
Macbook, Starbucks'ta masaya koymak için bir aksesuar. Ötesi yok. Biraz pahalı bir aksesuar, değer mi tartışılır. Oldum olası insanların neden Apple ürünlerine para harcadıklarını anlayamadım.
Peşin not: Apple ürünlerini denemek için satın almış ve bir daha asla kullanmamış birisiyim. İçiniz rahat etmeyecekse iade edin.
Yeni nesil MacBook'lar fiyatının hakkını veriyor ve çok daha performanslı. Ayrıca hava atmak için kimse o kadar para vermez. Ama dediğiniz doğru Apple çoğu ürüni gereksiz pahalı bize göre yani. Mesela iPhone 12 Pro Max...

İade edin ve M1'li versiyonu alın öğrenci indirimi ile.
O fiyat aralığına çıkarsam 1650Tİ içeren bir bilgisayar daha mantıklı değil mi ?
İade etme şansın varsa iade et. M1'li versiyonun al.
Peki bu etik mi ? Pek hakim değilim olaya kabul ettiklerini biliyorum ama sonuçta jelatini açıldı ve 4 gündür kullanılıyor.

O fiyat aralığına çıkarsam 1650Tİ içeren bir bilgisayar daha mantıklı değil mi ?
Oyun için evet ancak burada önemli olan istekleriniz. Ultrabook istiyorsanız M1'li Macbook'lar aşırı derecede üstün şu an.

Kendinizi çok fazla önemli sanmayın insanların gözünde, hayatınıza bakın.

Son düzenleme:
Oyun için evet ancak burada önemli olan istekleriniz. Ultrabook istiyorsanız M1'li Macbook'lar aşırı derecede üstün şu an.
Doğruyu söyleyim ben iki arada bir derede kaldım. Derslerden oyun oynayamayacağım için gönlüm Mac'ten yana ama bir yanımda yazları ne yapacağım git 1100 dolara Rog Zephyrus G15 al mis gibi 1660 Tİ MAX var içinde diyor ben de emin değilim ki ne istediğimden...

Doğruyu söyleyim ben iki arada bir derede kaldım. Derslerden oyun oynayamayacağım için gönlüm Mac'ten yana ama bir yanımda yazları ne yapacağım git 1100 dolara Rog Zephyrus G15 al mis gibi 1660 Tİ MAX var içinde diyor ben de emin değilim ki ne istediğimden...
Benzer durumdaydım ve Macbook aldım. Kısa vadede pişman oldum çünkü pandemi çıktı ve eve sıkıştım. En büyük sıkıntı da burada pandemi başlamadan önce oyun bilgisayarımı satmıştım. Alıştım artık ve mutluyum durumdan ama oyun oynayacak bir cihazım olsa iyi olabilirdi. Eve sıkışınca ultrabook pek etkili olmuyor.

Benzer durumdaydım ve Macbook aldım. Kısa vadede pişman oldum çünkü pandemi çıktı ve eve sıkıştım. En büyük sıkıntı da burada pandemi başlamadan önce oyun bilgisayarımı satmıştım. Alıştım artık ve mutluyum durumdan ama oyun oynayacak bir cihazım olsa iyi olabilirdi. Eve sıkışınca ultrabook pek etkili olmuyor.
Bana göre de oyun oynayacak zamanla daha faydalı şeyler yapılabilir ki M1 işlemciler ile güzel oyunlar da oynayabiliyor.
Bölümünüz için de düşünün mesela bazı programların Mac desteği yok. Windows da M1 işlemciyi desteklemiyor.

Demekki kapasiten ve bilgin o cihazı yalnızca Starbucks'ta masaya koymana yarıyor...
MacBook cihazlar ile neler yapıyorsunuz çok merak ediyorum doğrusu. Dostum kusura bakma ama ben oyun oynayamadığım cihazı elimde aksesuar niyetine taşır sonra da alır çöpe atarım. Hadi beni geç, şekil a'yı değerlendirelim: arkadaşımız oyun oynamayacak. Derstir, şarkıdır filan takılacak... İyi de güzel kardeşim sormazlar mı insana bunun için neden Apple alıyorsun diye? Kullanım amacımız şekil a'daki gibiyse Celeron bilgisayar alır geçerim. Kalan parayı da çatır çatır yerim. :) Neden Apple? Bir logo için gereksiz bana göre. Ha sana göre dünyanın en iyi aleti Macbook'tur. Haklısındır der konuyu kapatırım hiç laf anlatamam yani. Telefonları da aynı nane...

Geri
Yukarı