MacBook Air için SSD yükseltmesi

oculus reparo

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Reklam prodüksiyon
Merhaba, yeni bir Macbook Air aldım modeli 2013 ve fark ettim ki SSD'si eskimiş ve yavaşlamış halde. Ben bunu yeni bir SSD ile yenilemek istiyorum. Bunun girişi nedir acaba veya sadece dönüştürücü ile mi takmam gerekir? Uygun girişli bir SSD bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün M.2 SSD'leri dönüştürücü aparatını takarak kullanabilirsiniz.
Teşekkür ederim sadece dönüştürücü ile oluyor o zaman anladığım kadarıyla.

M.2 olan bütün SSD'leri aparat ile kullanabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki önerdiğiniz bir SSD var mı ben 415 TL civarına 860 Evo düşünüyordum 250 GB

Marka model tam bilmiyorum söylemem doğru olmaz kronik sıkıntılı M.2'ler var araştırmanızı tavsiye ederim.
Şahsen bunu kullanıyorum memnunum varsa 250 GB modelleri bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Internette denk geldiğim, sorunsuz kurulum yapanlar bu markayı kullanıyor. Samsungların bazı modellerinde sorun yaşayanlar olmuş, bazı adaptörlerin açıklamalarında Samsung'un falanca modeliyle uyumsuzdur gibilerinden ibareler var. Bir de intel'in ssd'si kullanıyorlar ama intel'in ömrü bayağı kısa adata'ya nazaran. Ben kendime alırsam bunun 512'sini düşünüyorum. Daha hızlı bir 256'lık daha var ama macbook air o hızlara çıkamıyor bildiğim kadarıyla.

Macbook air 2013'i ne kadara aldın, mahsuru yoksa [email protected]'a yazabilirmisin ? Bende macbook air 2017 var, satarsam aklımda bir örnek fiyat olsun diye soruyorum.

Kolay gelsin.

Geri
Yukarı