MacBook vs Gaming Laptop

Makaleler
44
Soru başlıkta. Ağır programları en iyi bir şekilde kaldıracak, render yapacak vb. işleri güçlü bir şekilde tamamlayacak; Gaming laptop mu yoksa MacBook Pro mu? Oyun için değil ama. İkiside aynı fiyatta olacak.

Tabii ki alınır ama hangi uygulamaları kullanacağınıza bağlı. Bence performanslarını Youtube üzerinden izleyin. Böylelikle hem uyumu hem de render performansını görmüş olursunuz.

Yani ben nedense Gaming laptop tercih ederdim. Tabii laptopları sevseydim. Benim gözdem hem masaüstüydü. E haliyle ne MacBook ne laptop tabii ki supraaa. Ay yanlış oldu masaüstü.

😅😅😅😅

Ağır programlar; shop vb. olaylar yapmak için merak ediyorum. Kendi bilgisayarım patates. Bilgisayar, hepsini kaldıracak şekilde olmasını merak ediyorum. MacBook Pro bu konuda lider mi? Yoksa Gaming laptoplar; MacBook Pro'dan daha iyi diyebilir miyiz?

Çoğu oyun bilgisayarında da ağır programlar çalıştırabilirsin tabii ki MacBook'da da çalıştırabilirsin hatta bellek olarak 16 GB MacBook Air M1 yeter de artar. MacBook'un artıralı güzel bir ekran, trackpad, güzel hoparlörler, pil ömrü, malzeme kalitesi, fansız tasarım, apple ekosistemi ...

Yani MacBook'lar Premium cihazlar ve kullanması çok keyifli oyun oynamadığın sürece çok başarılılar.

Çoğu oyun bilgisayarında da ağır programlar çalıştırabilirsin tabii ki MacBook'da da çalıştırabilirsin hatta bellek olarak 16 GB MacBook Air M1 yeter de artar. MacBook'un artıralı güzel bir ekran, trackpad, güzel hoparlörler, pil ömrü, malzeme kalitesi, fansız tasarım, apple ekosistemi ...

Yani MacBook'lar Premium cihazlar ve kullanması çok keyifli oyun oynamadığın sürece çok başarılılar.
Hem pahalı hem de tüm ürünlerini kullandırmak istiyor. Ekosistem kısmına girmeye gerek yok zaten. Nedir bu insanlarda Apple ürünlerinde bağımlı olanlar? Akla sır erdiremiyorum.

Hem pahalı hem de tüm ürünlerini kullandırmak istiyor. Ekosistem kısmına girmeye gerek yok zaten. Nedir bu insanlarda Apple ürünlerinde bağımlı olanlar? Akla sır erdiremiyorum.

Apple'ın pahalı olduğunu söyleyebilirsin haksızda değilsin pahalı ama bazı şeyleri çok iyi yaptığını görmezden gelemezsin. En basitinden kullanıcı dostu ve kolay kullanım sunuyor. Hayır tüm ürünlerini kullandırmak istemiyorlar ama kullandığın cihazlar Apple olunca her şey çok kolay oluyor.

Apple'ın pahalı olduğunu söyleyebilirsin haksızda değilsin pahalı ama bazı şeyleri çok iyi yaptığını görmezden gelemezsin. En basitinden kullanıcı dostu ve kolay kullanım sunuyor. Hayır tüm ürünlerini kullandırmak istemiyorlar ama kullandığın cihazlar Apple olunca her şey çok kolay oluyor.
Dünyanın en zengin şirketi Apple. Ürünlerini satmayı biliyor. Ben hangisi daha iyi diye düşünmeye başladım.
Oyun bilgisayarı gereksiz ağır gelecektir size. Bence MacBook alın.

Şu anda biriktirmeye başladım. Onu alacak param daha yok. Birkaç shop yapmaya çalışacağım ve benim bilgisayarım kötü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı