Madencilik Rehberi - Crypto Mining

Rehberi Beğendiniz mi?

• Oy verenlerin toplamı
    98
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben şimdi iyi hoş Zcash kazıyorum. Ama doğru şeyi yaptığımı nasıl anlayacağım? Hangisinin avantajlı olduğuna nasıl karar vereceğim mesela?
(Gtx 1070 ile kazıyorum)
Ekran kartın Nvidia ise Zcash daha karlıdır.

@105993 Hocam şimdi tamam her şeyi anladım bi sorum daha olucak ben MSI R7 370 modeli ile işe başlasam sonuç ne olur?
R7 370 hangi modeli? 2 mi 4 mü?

Madem R9 370 ile oluyorsa bende de RX 460 4GB var olur mu ?

Ben zaten sadece denemek ve bu işin nasıl yürüdüğünü merak ettiğim için başlıyacam baktım kendim yapabiliyorum yatırım yapacam. Peki RX 460 ile aylık ne kadar kazanırım ?

Ethereum kazmak son iki günde oldukça zor bir hale geldi. Günde 0.01'den 0.00800 küsür'e düştü kazı miktarı. Zaten ethereum'un değerine hiç girmiyorum. 1 günde 50-70 dolar birden düştü. Yer yer 220 dolar'ı gördü. Temmuz ayı içerisinde 500 dolar'a dayanması ön görülen bir altcoin için iyi bir durum değil sanki bu. Hiçte anlamam ama şuan durum kötü. :D

Ethereum kazmak son iki günde oldukça zor bir hale geldi. Günde 0.01'den 0.00800 küsür'e düştü kazı miktarı. Zaten ethereum'un değerine hiç girmiyorum. 1 günde 50-70 dolar birden düştü. Yer yer 220 dolar'ı gördü. Temmuz ayı içerisinde 500 dolar'a dayanması ön görülen bir altcoin için iyi bir durum değil sanki bu. Hiçte anlamam ama şuan durum kötü. :D
Elindeki Ethereum'u BTC'ye çevirebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı