Epic Games Mağazadan oyun alınır mı?

pngn

Femtopat
Daha fazla  
Daha PC almadım, yakında alacağım ve Steam dolar olduğundan beri malum Steam'de her şey çok pahalı. Epic Games bayağı ucuz kaçıyor hatta o kadar ucuz kaçıyor ki biraz şüphelendim. Hiç sorun yaşayan var mı veya alınır mı? Epic Games'den oyun sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha PC almadım, yakında alacağım ve Steam dolar olduğundan beri malum Steam'de her şey çok pahalı. Epic Games bayağı ucuz kaçıyor hatta o kadar ucuz kaçıyor ki biraz şüphelendim. Hiç sorun yaşayan var mı veya alınır mı? Epic Games'den oyun sıkıntı olur mu?

Hiç şüphe duymanıza gerek yok bu fiyatları bulmuşken mutlaka alın 0 sıkıntı çıkar.

Unreal Engine'nin ve Fortnite'nin sahibi bir firma Epic Games herhangi bir sıkıntı olmaz. Sadece Steam atölye desteğinden mahrum olduğu için modlanarak oynanılması daha zevkli oyunları almanızı önermem.

Alabilirsiniz, neden şüphelendiniz? Orijinal olmamasından falan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı