Mahalle bilgisayarcıları ürün anahtarlarını nasıl bulur?

Agah gibi

Hectopat
Arkadaşlar merakımdan soruyorum. Mahalledeki bilgisayarcılar bilgisayara format attıktan sonra Windows ürün anahtarlarını nereden bulup yazarlar? Önceden satın alıp zulaladığı anahtarlar var mıdır? Yoksa korsan, internetten çıkma anahtarlar mı kullanırlar?

Arkadaşlar merakımdan soruyorum. Mahalledeki bilgisayarcılar bilgisayara format attıktan sonra Windows ürün anahtarlarını nereden bulup yazarlar? Önceden satın alıp zulaladığı anahtarlar var mıdır? Yoksa korsan, internetten çıkma anahtarlar mı kullanırlar?

KMS ile anahtar oluşturuyor olabilirler. (!)

Bulmuyor, KMS kullanıyor.

Dosya Ekleri

• q.png
    q.png
    68,7 KB · Görüntüleme: 91
Şöyle bir yazı aldım. Ne anlama geliyor. Program kullanılmış mıdır?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4,4 KB · Görüntüleme: 85
Bazıları deneme sürümü koyuyor. Benim başıma gelmişti. PC'den anlamadığım zamanlar babam format atmaya götürmüştü PC'yi. Birkaç ay sonra Windows'u etkinleştirin yazısını gördüm.

Şu videodan bakabilirsin kardeşim orijinal mi, değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı