Markaların ürünlerde önemi - Drop Plus neden alınmamalı?

Gerçekten haklısınız. Ben de Anker almayı düşünüyorum ama siz garanti için bu şekilde konuşunca Anker'den de soğudum. Sizin bir bilginiz var mı böyle bir marka bir sorun oluşursa yardımcı olurlar mı? Yoksa bilindik markalara mı yönelmeliyim?
Anker'in garantisinden ben çok memnun kalmıştım şahsen, neden şüpheye düştünüz?

Gerçekten haklısınız. Ben de Anker almayı düşünüyorum ama siz garanti için bu şekilde konuşunca Anker'den de soğudum. Sizin bir bilginiz var mı böyle bir marka bir sorun oluşursa yardımcı olurlar mı? Yoksa bilindik markalara mı yönelmeliyim?

Bence bilindik markalara yönelin, sorun olabilir çok normal bir şey. Bilindik markalardada sorun olabilir fakat bilindik markalar genelde ürünlerinin arkasında dururlar. Örneğin SteelSeries'te kaç kere sıfır ürün verme olayı ile karşılaştım.

Her ne kadar övülmese de HS35'im ile memnunum, yoruma katılıyorum. Basit bir dönüştürücüyü Tayvan'dan takipli DHL kargo ile gönderen mükemmel bir desteği var.

Ben de HS35 kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntısı olmadı.

Örneğin SteelSeries'te kaç kere sıfır ürün verme olayı ile karşılaştım.

Aynı şekilde Corsair ve Logitech markaları da gerekli destek hattı ile irtibat kurunca sıfır ürün yolluyormuş. Birkaç tane konuda gördüm.

Bu forum sürü psikolojisi olarak ilerliyor, benim 50 bin mesajım varsa ve hocam bu güzel bunu alın dersem, 2-3 kişi de desteklese ben ürünü hiç gelen şikayetlere bile bakmadan, kronik arızası olup olmadığını kontrol etmeden önersem sonuç ne olur? Forum önerdiğim ürünle dolacak. Yüzeysel bir araştırma yapıp ürün önerilince sonuç, tırt.

HS35 alıp tekrar tekrar garantiye göndermek yerine drop Plus aldığıma memnunum. Marka takıntısı yüzünden kötü ürün almak sizin istediğiniz şey ise bir şey diyemem şahsen.

Marka takıntısına karşı çıkmak için marka takıntısını elden bırakıyor çoğu kişi, bahsettiğim bu. Markalar önemlidir konumda da anlattığım gibi, her zaman markaya dikkat edilmeli. Marka takıntısı belli bir seviyede tutulmalı, bazıları çok aşağı tutuyor sonuç olarak Drop Plus gibi ürünler önerilmeye başlanıyor örneğin, bazıları da yüksek tutuyor güzel ürünleri önermiyorlar. Forumda önerilen ve Drop Plus alan kişilerin çoğunda büyük ihtimalle dipses sorunu mevcut mesela. Sizde olmayabilir.

Anker markası hakkında kötü bir yorum görmedim, Rampage tarzı bir firma mı ki o? Bilgim yok.

Anker'in garantisinden ben çok memnun kalmıştım şahsen, neden şüpheye düştünüz?

Konuyu açan arkadaş Rampage garantisinin kötü olduğundan bahsetti. Anker'de Rampage gibi hatta ondan daha az bilindik bir marka olduğu için ürünlerinin arkalarında durup durmayacaklarını bilmiyorum. Bu yüzden şüpheliyim.

Bu forum sürü psikolojisi olarak ilerliyor, benim 50 bin mesajım varsa ve hocam bu güzel bunu alın dersem, 2-3 kişi de desteklese ben ürünü hiç gelen şikayetlere bile bakmadan, kronik arızası olup olmadığını kontrol etmeden önersem sonuç ne olur? Forum önerdiğim ürünle dolacak. Yüzeysel bir araştırma yapıp ürün önerilince sonuç, tırt.

Marka takıntısına karşı çıkmak için marka takıntısını elden bırakıyor çoğu kişi, bahsettiğim bu. Markalar önemlidir konumda da anlattığım gibi, her zaman markaya dikkat edilmeli. Marka takıntısı belli bir seviyede tutulmalı, bazıları çok aşağı tutuyor sonuç olarak drop Plus gibi ürünler önerilmeye başlanıyor örneğin, bazıları da yüksek tutuyor güzel ürünleri önermiyorlar. Forumda önerilen ve drop Plus alan kişilerin çoğunda büyük ihtimalle dipses sorunu mevcut mesela. Sizde olmayabilir.

Anker markası hakkında kötü bir yorum görmedim, Rampage tarzı bir firma mı ki o? Bilgim yok.

Drop Plus gibi sıkça önerilen bir model. Anker Q10 Life, bakmanızını öneririm. Rampage'den daha az bilindik bir marka.

Ben kulaklık almadan önce herkes Hs35 öneriyordu. Aldım herkes kötülemeye başladı :(
Bahsettiğim sürü psikolojisi bu, yüksek mesaj sayısına sahip bir üye önermiştir, kalanlar da önüne gelen yere bunu yapıştırır ta ki şu an konuştuğumuz tarzda konular açılıp kronik sorunları ortaya çıkana kadar veyahut, alan kişiler inceleme yapana kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı