Markette çalışmak zor mu?

Phreak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 12.sınıfa geçtim dershane başlamadan 1 ay abim çalışmaya çağırdı çalışmak istiyorum hem rahat olur maddi açıdan çalışmak zor mudur? Spora da gidiyorum bir yandan düşünüyorum ne yapsam diye sizce gitmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 12.sınıfa geçtim dershane başlamadan 1 ay abim çalışmaya çağırdı çalışmak istiyorum hem rahat olur maddi açıdan çalışmak zor mudur? Spora da gidiyorum bir yandan düşünüyorum ne yapsam diye sizce gitmeli miyim?

Ne iş yapacaksın kasiyerlik mi ürün mü yerleştireceksin?

10 yıldır markette çalışıyorum maalesef çok senem olduğu için mecburen çalışmaya devam ediyorum sakın ha girme başka iş bak kendine yazık etme rezil bir sektör ne tatilin var ne de kazancın var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne iş yapacaksın kasiyerlik mi ürün mü yerleştireceksin?

Ürün yerleştirme hocam.

Git çalış, cebinde para olur.

Bende çalışayım diyorum 1 hafta dayanırım en kötü cebime 3-5 kuruş girer hocam.

10 yıldır markette çalışıyorum maalesef çok senem olduğu için mecburen çalışmaya devam ediyorum sakın ha girme başka iş bak kendine yazık etme rezil bir sektör ne tatilin var ne de kazancın var.

Sadece 1 aylığına sonra dershaneye gideceğim zaten hocam olmaz mı 1 ay için.

Kasaya bakmak, etiket basmak ve ürün yerleştirmekten başka bir olayı yok. Fiziksel olarak yorgunluk olur sadece.

Sporada gidiyorum onunla bir tutulmaz ama yine de elimden geldiğince çalışmaya çalışacağım hocam.

Geri
Yukarı