Popeyes'ta çalışmak zor olur mu?

emirhank07

Centipat
Daha fazla  
İlk iş tecrübem olacak ama kararsızım. Çoğu forumda üstlerin baskı uyguladığı köle gibi davrandığı söyleniyor, siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk başlarda başkalarının laf söylemelerini yediremeyebilirsiniz, para kazanmak zordur özellikle insan sektöründe aşırı zordur burada bile ufak çaplı konularda birileri çıkıp laga luga yaparak tartışma çıkartıyor, yapmanız gereken sakin olmak. İlk iş deneyimi için ideal, kendinizi yükseltmeye bakın. Her bir sektörden bir şey kapın.

Genel yorumlar kotu anlamda ego falan kasıyor demişler anladığım kadarıyla.

Yüzlerce şubesi olan kurumsal bir firma, millet yererken rahat davranıyor. Yani gidip Süleyman abinin kombi tamir dükkanında çıraklık yapıp daha ağır bullyinge de maruz kalabilirsin ama anlatacağın kimse olmaz. Popeye's da neyin ne olduğu belli en azından.

Yüzlerce şubesi olan kurumsal bir firma, millet yererken rahat davranıyor. Yani gidip süleyman abinin kombi tamir dükkanında çıraklık yapıp daha ağır bullyinge de maruz kalabilirsin ama anlatacağın kimse olmaz. Popeye's da neyin ne olduğu belli en azından.

Ondan ziyade bilgisayarla aram olduğu için bilgisayar üzerine iş ilanlarına bakıyordum gozume denk gelince cvmi yolladım yarın goruselim dediler ama buyuk ihtimal gitmeyecegim bu yorumlardan sonra.

Yorumumu düzeltiyorum kalıcı işse kesinlikle girme, iş becerisi kazanacağınız yere girin. Sanayi vb.

Berberlik nasıldır hocam?

Geri
Yukarı