Masaüstü bilgisayar için masa tavsiyesi

mdgfire

Hectopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım
Merhaba,
Şimdi istediğim şeyi söyleyecek olursam. Masa şekli 4 tarafı çevrili ve üst kısmı kapalı olacak ben oraya fan veya aydınlatma takarım o sorun değil. Buna benzer bildiğiniz var mı? Tekrar açıklayayım PC masası 4 tarafı çevrili ben içine girince kapıyı kapayacam. PC'de işime bakıcam istediğim şey bu şekil bir masa önerisi olan var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Şimdi istediğim şeyi söyleyecek olursam. Masa şekli 4 tarafı çevrili ve üst kısmı kapalı olacak ben oraya fan veya aydınlatma takarım o sorun değil. Buna benzer bildiğiniz var mı? Tekrar açıklayayım PC masası 4 tarafı çevrili ben içine girince kapıyı kapayacam. PC'de işime bakıcam istediğim şey bu şekil bir masa önerisi olan var mı ?
Masa değil, oda olacak seninki. O tür bir masa olmaz.

Merhaba,
Özel kendiniz yaptırabilirsiniz bence.

Şu tarz bişey olabilir;
bilgisayar masasi takimi 1233.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı