Maskesiz olduğum için tutanak tutuldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sergio Marquina

Kilopat
İyi geceler arkadaşlar, gece 12.30 sularında arkadaşımla dışarıda hasbihal ederken uzaktan bekçiler gördü, damladı yanımıza. Arkadaşım çenesine çekmişti maskeyi, sigara içiyorduk ben de koluma taktım (çenemde olunca kusacağım geliyor). Neyse kainat yargıçları beyefendiler en son giderken hakkımda tutanak tuttuklarını söylediler, nereden takip edebilirim? Başına böyle bir şey gelen varsa tecrübelerini paylaşabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki E-Devlet'ten takip edilebilir ama emin değilim. İyi olmuş taksaydınız.

Bu kadar abartılacak bir durum görmüyorum, onların işi bu. Kusura bakmayın ama sizin gibi düşüncesiz insanlar yüzünden bu kadar kişi öldü virüs varsa herkese var hepimizin dikkat etmesi gerekir.

Duyar kasma yeri değil burası kardeş, gece vakti işten çıkmışız arkadaşla bankta kimse yok vergi dairesi önünde Bursa/İhsaniye bilen bilir gece hiçbir Allah'ın kulu olmaz ayrıca sigaramı içip takacaktım. Hemen koş duyar kas geç kalırsın.

Duyar kasma yeri değil burası kardeş, gece vakti işten çıkmışız arkadaşla bankta kimse yok vergi dairesi önünde Bursa/İhsaniye bilen bilir gece hiçbir Allah'ın kulu olmaz ayrıca sigaramı içip takacaktım. Hemen koş duyar kas geç kalırsın.
Evet kesinlikle duyar kasıyorum o virüsün acısını en ağır şekilde geçirdiğinizde bakalım bir daha böyle bir şey diyebilecek misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı