Mastürbasyon bağımlılığı nasıl giderilir?

Hocam LoL gibi boş işlerle uğraşamam mastürbasyon en azından zevk veriyor,

O zaman paranız varsa HOI4 alın. Ve Sovyet'ler Birliği'ni seçerek oyuna başlayın. Garanti 100+ saat uğraşacaksınız daha sonra zaten mastürbasyonu unutursunuz. Ama aman Stalin'in fotoğrafınada bakıp azmayın :D

Bana göre günde 7 defa yapabilen adam cinsel yönden hiçbir problemi olmayan sağlıklı adamdır ama doğru şekilde yapılırsa çünkü ileride erken boşalma problemine direkt olarak sebebiyet.

Bana göre günde 7 defa yapabilen adam cinsel yönden hiçbir problemi olmayan sağlıklı adamdır ama doğru şekilde yapılırsa çünkü ileride erken boşalma problemine direkt olarak sebebiyet.

Kanka günde 7 kerenin neresi sağlıklı yahu çıldırdın mı sen. Adam haftada 35 kez yapıyor. Ayrıca sadece erken boşalma değil dopamin eksikliği gibi sorunlarda yaşar ileride.

Çok afedersiniz ama insan zora düşünce bırakıyor.:D nasılmı bende her yapmamda aşırı unutkanlık ve uğursuzluk getiriyor gerçekten denedim test ettim yapmadığım gün hiçbir şey olmuyor yaptığım anda birden evde bir kavga oluyor onu geçtim bende aşırı unutkanlığa sebebiyet veriyor o yüzden 3 aydır yapmıyorum. Anlayacağınız zora düşmeniz lazım:

Hocam lütfen herhangi bir şekilde uzmandan destek alın. Bu konular buralarda çözülebilecek şeyler değil. Troll olup olmadığını bilemeyecek çok kişi var. Ayrıca burada seni kötü yönlendirebilecek insanlarda var. Forum eski forum değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı