Mastürbasyon nasıl bırakılır?

• Konuyu başlatan ANGUSS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 79
  • Görüntüleme 12B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bıraktınız mı bari?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Instagram keşfet Full kızlarla dolu bıktım artık kaslı erkek fotoğrafları beğeniyorum ana sayfam düzelsin diye. Şu an az da olsa düzeldi.

İlgilenmiyorum'a bas gider ya da engelle geç benim keşfetime de zamanında sürekli bir tane şarkıcının fanboy sayfaları düşüyordu hep konser videoları düşüyordu hepsine ilgilenmiyorum yapıp çözdüm. Öyle çözebilirsin. Olmuyorsa git yeni hesap aç.

Her gün yapma konusua gelirsek bazen ben de çok strese giriyorum hiçbir şey yapasım gelmiyor, her şey sıkıcı hal alıyor, hiçbir şey zevk vermiyor çekici gelmiyor. Boşlukta hissedince rahatlama istiyor vücut. Bazı dönemlerde olabiliyor yani haftada 1-2 dediğime bakmayın o dönemlerde günde 1-2'ye gelebiliyor. En azından hemen teslim olmayın biraz direnin isteğe karşı koyun. Buna rağmen istek üstün geliyorsa yapacak bir şey yok. Bu sefer yapılmadığında kötü hissediyor insan.

İlgilenmiyorum'a bas gider ya da engelle geç benim keşfetime de zamanında sürekli bir tane şarkıcının fanboy sayfaları düşüyordu hep konser videoları düşüyordu hepsine ilgilenmiyorum yapıp çözdüm. Öyle çözebilirsin. Olmuyorsa git yeni hesap aç.

Hocam ilgilenmemek elde değil. O kadar güzeller ki. Sıkıldım artık gidip sınıftan bir kızla konuşmaya başlayınca hemen şaha kalkıyor bu sefer indiremiyorum. Durum ciddi bundan sonra yarından itibaren gelişmeleri yazacağım aktif olun.

Beni azdıran şey izledğim videoların aklımda kalması. Hep ne olursa olsun ufacık şeyden anımsatıyor hemen.

Hocam kız yemek yiyor diyelim konuşurken ağzını açtığı an benim aklıma gelmeyen şey kalmıyor. Sıkıldım artık ya gerçekten.
Sizin sinir sistemi tamamen cinsel şeylerle dolmuş hocam biraz detoks yapın kendinize gerekirse instagrama falan girmeyin.

Hocam yapmayın işte daha yeni hallettim ama ya.

Sizin sinir sistemi tamamen cinsel şeylerle dolmuş hocam biraz detoks yapın kendinize gerekirse Instagram'a falan girmeyin.

Hocam s*itpost hesabım var aktif video atıyorum girmem lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı