Mastürbasyon nasıl bırakılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen yapmıyorsan yapma ama sırf 1400 yıl önceki bir arap sana mast. günah dedi diye gelip bizi niye zorluyorsun onu anlamadım.
Bak işte bu zihniyetinden dolayı at gözlüklüsün at gözlüklü kalmaya devam edeceksin.
1. Burada konu ben değilim.
2. Arap diyerek ırkçılık yapmak psikolojik problemdir.
3. Kimseyi zorlamıyorum. İdrak problemin var.

14 yaşında bir çocuğun beyni sadece hakaret etmeye değil, ilime irfana vakit ayırmalı. 2. Defa bana hakaret ediyorsun ama senin suçun yok. Senin gibi cahilleri kandırıyorlar.

İşin içine din girerse günümüz dünyasında yapılan birçok şey kendi inançlarına göre günahtır. Oturmadan, kalkmaya, yemeden, içmeye kadar. İşin günah, sevap sistemi mastürbasyon yada cinsel ilişki yaşayanların zerre umurunda olmayan bir şeydir. Tebliğcilik Technopat'a kadar düştü mü o da ayrı bir soru tabii. Freud'un dediği gibi Din bir tür akıl hastalığıdır! Eğer çok inançlı bir insansanız zaten, bu tür konularda bir deneyiminiz olmaz mutlu mesut yaşar sevap pointlerinizi biriktirirsiniz. Fazla inançlı biri değilseniz, sadece mastürbasyonu haftada bir yapın. Cinsel hayatınız iyiyse her gün cinsel ilişkiye girseniz de sıkıntı olmaz. İşin günahi boyutunu geçiyorum, çünkü günah olmayan şey yok denecek kadar az günümüzde.

Düzenli cinsel hayatın yoksa mastürbasyonu bırakmak sağlıklı sayılmaz, ama o kadar sık yapmakta sağlıklı sayılmaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı