Mastürbasyon nasıl bırakılır?

• Konuyu başlatan ANGUSS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 79
  • Görüntüleme 12B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam anlattıklarım şaka değil gerçekten. Herkese söz yarından itibaren yok buraya yazacağım hatta gelişmeleri.

15 seneden beri hiç çekmedim. İrade çok önemli ne gerçekten çekmemek istiyorsan ne olursa olsun kendini tut eğer çekersen kendine ceza ver.

Beni azdıran şey izledğim videoların aklımda kalması. Hep ne olursa olsun ufacık şeyden anımsatıyor hemen.

Abi farklı şeyler dene vaktini alacak farklı şeyler yap kitap oku film izle oyun oyna gez dolaş ne bileyip vaktini bir şekilde doldur sürekli farklı aktiviteler yaparsan o sorun otomatik ortadan kalkar gibi sanki.

Düzene koy 3 günde 1 şeklinde hem prostatı engeller hep boş durması da iyi değil ama çok da kullanma bu sefer çabuk eskir.

@ANGUSS benim profil resmimdeki kıza bakıp sonra da azdın mı? Yapmışsındır gizlicene muhtemelen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelik olmaktan çıkarmak lazım başka yolu yok maalesef. Yerini başka bir şeyle doldurmadığın sürece normal öyle olması.

Oruç tut çünkü oruç tutunca aç ve susuz kaldığın için şehvet hormonların asla çalışmıyor peygamberimizinde bu konuda evlenin evlenemezseniz oruç tutun diyor o yüzden oruç tut.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı