Mastürbasyondan sonra sperm çıkmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada bir şey soracağım. Tamam doğru dediğiniz de, ben 13 yaşında mastürbasyona başladığımda zevk suyu geliyordu. Nasıl oluyor bu? Gelişimim mi hızlı acaba?

Ergenliğe tam geçiş yapılamadığında gelmesi normal. Ayrıca spermin içerisinde sadece döl bulunmaz zaten. Uzman üroloji doktorları konuyu daha iyi bilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asla doktora gidemem, aileme söylemeye utanıyorum hocam. Birkaç yıl daha bekleyip yine olmaz ise gideceğim. En geç kaç yaşında gelmez ise sıkıntı olur?

Utanılacak bir şey yok. Bu hayatta sağlıktan önemlisi yok söyleyin gitsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır bilmiyorlar hocam, dediğim gibi biraz daha bekleyeceğim.

Çok denedim ama söyleyemedim ne yazık ki.

Demek istediğim o değil. Herkes aynı yollardan geçtiği için, bir zaman sonra neyin ne olduğunu anladıkları için bilmediklerini zannetme. Anlayış göstereceklerdir sadece söyle.

Demek istediğim o değil. Herkes aynı yollardan geçtiği için, bir zaman sonra neyin ne olduğunu anladıkları için bilmediklerini zannetme. Anlayış göstereceklerdir sadece söyle.
Yakın zamanda deneyeceğim.

12 yaşında yapmaya başladım, tedirgin olmuyorum yaparken.

Tm sıkıntı yok sende. Teşhisi koydum.
Aynı şeyi bende yaşadım. Benden küçük kuzenimden beyaz sıvı gelirken benden gelmiyordu hatta okul arkadaşlarımla muhabbet ederken konusu açıldı yine herkeste varken bende yoktu. Yanlış hatırlamıyorsam 14 veya 15 yaşında gelmeye başladı. Yani korkulacak bir durum görmüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı