Masum Suriyelilere zulüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Madem kavgaya karışıp vatandaşımızı şehit edebiliyorlar, aynısını defolsun gitsin kendi ülkelerinde de yapsınlar. Yetmezmiş gibi bir de çocuk yapıyorlar, tatil köyü mü lan bura...?

Bu Suriyeli'ler, Afganlar ve Arap yalayıcıları hakkında söylemek istediğim çok şey var, kendimi tutamıyorum ancak sıkıntıya gireceğim yüksek ihtimal. Artık bırakın şu pis dağ çapulcularını ve çöl haydutlarını savunmayı. Şu başlığı görünce bile sinirleniyorum. Masum Suriyeli'lere zulümmüş.

Bildiğiniz üzere Ankara Altındağ ilçesinde bir kardeşimiz Suriye'li bir çete tarafından şehit edildi. Peki bundan dolayı neden masum olan engelli vatandaşlarla yaşlıların evi yakılıyor, yağmalanıyor? Tanıdığımız fakir ve sakat bir amcanın dükkanı da darma duman etmişler. Amcam polis zorla tatliden getirmişler amcamı sırf bu Suriyelilere yardım etsin diye çağırmışlar kadınlar ve çocuklar dışarı bile çıkamıyormuş. Ne düşünüyorsunuz?
hep acıdık acıdık tepemize çıktılar

Ben kız çocuklarının veşaire olduğunu düşünmüyorum zaten twitterdada acıtasyon yapan kanlı bir kız çocuğunun fotoğrafı filistinli kız çocuğunun olduğu ortaya çıktı benim tek bildiğim analarımıza bacılarımıza tecavüz eden genç kardeşlerimizi asıp kesen bıçaklayan eli silah tutan mültecilerin olduğunu düşünmekteyim mülteci Afgan videolarını izleyin çoğu erkek bana kimse kız mültecilerin olduğuna inandıramaz geçin bu hikayeleri bu kız çocuğu vs yalanını uyduranların çoğu çay dağıtan reis reis diye dolanan mülteciler din kardeşimizdir diyen tayfadır, şu son zamanlardada analarımızı bacılarımızı kızlarımızın sapıkça fotoğraflarını videolarını çekmekteler artık acımayın yetime din kardeşim ayaklarını bırakın.

Bu Suriyeli'ler, Afganlar ve Arap yalayıcıları hakkında söylemek istediğim çok şey var, kendimi tutamıyorum ancak sıkıntıya gireceğim yüksek ihtimal. Artık bırakın şu pis dağ çapulcularını ve çöl haydutlarını savunmayı. Şu başlığı görünce bile sinirleniyorum. Masum Suriyeli'lere zulümmüş.
Dikeceksin 5 metre uzunluğunda 180 cm kalınlığında demirlerle güçlendirilmiş beton duvar tepesine de asker. Girmeye çalışanı vur. Babanın yeri mi lan burası.

Milletle alay eder mişcesine sınırlar kontrol altında diyorlar bakıyorsun sınırlar otoban olmuş içeri girenlerin hepsi sakallı sakallı terörist kılıklı Afgan erkekler, ne kadın var ne çocuk. Bir de kendi vatandaşın açken bunları ülkeye sokup yardım yapıyorsun. Bir tarafta sel bir tarafta orman yangınları, paşam çıkıyor IBAN veriyor halkımızın eli boldur deyip para istiyorlar, ertesi gün bakıyorsun Soma'li denen ülkeye bilmem kaç milyon dolar hibe edilmiş. Buna sebep olanların en kısa zamanda ülkenin başından gitmesi dileğiyle.

Hatta kontrol altında demekle kalmayıp sınır konusunda cok iyiyiz diyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı