Matematik hocasının seçmeli derste matematik işlemesi yasak mı?

Meraklı Bilge

Centipat
Daha fazla  
Seçmeli matematik tarihi dersimiz var 10. Sınıfız şu an ama hoca matematik tarihi yerine normal matematik işliyor idareye söylesek düzeltemezler mi bunu? sonuçta böyle yapması yanlış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçmeli matematik tarihi dersimiz var 10. Sınıfız şu an ama hoca matematik tarihi yerine normal matematik işliyor idareye söylesek düzeltemezler mi bunu? sonuçta böyle yapması yanlış.
Merhaba bende 9.sınıfım sosyal etkinlik dersimiz var bizimde ona da matematik hocası giriyor ve tahmin edeceğin gibi o da matematik işliyor matematik işlemeseniz olur mu diyoruz hocaya hoca oralıklı bile olmuyor yani anlayacağın idareye söylesen bile pek bişi yapmazlar

Bizim hocamız ilk ders sınav için konu tekrarı yapıyor 2. ders ise serbest bırakıyor. İlk ders biraz sıkılıyorum ama 2. ders serbest bırakınca çok güzel oluyor. Sizin hocanız serbest bırakmıyorsa -normal matematik işlemeye devam ediyorsa- idareye gidin, belki bir şansınız olabilir.

Bizim hocamız ilk ders sınav için konu tekrarı yapıyor 2. ders ise serbest bırakıyor. İlk ders biraz sıkılıyorum ama 2. ders serbest bırakınca çok güzel oluyor. Sizin hocanız serbest bırakmıyorsa -normal matematik işlemeye devam ediyorsa- idareye gidin, belki bir şansınız olabilir.

Son dakikaya kadar ders işleyen bir hoca ara tatilin son günü hocam sınavdan çıktık zaten geri değiliz dedik serbest kalalım dedik EBA açtı dinlenin dedi bize. Bir keresinde müdür yardımcısı boş derste telefon almamıza izin verdi son dersti zaten matematikçi izin vermedi.

Son dakikaya kadar ders işleyen bir hoca ara tatilin son günü hocam sınavdan çıktık zaten geri değiliz dedik serbest kalalım dedik EBA açtı dinlenin dedi bize. Bir keresinde müdür yardımcısı boş derste telefon almamıza izin verdi son dersti zaten matematikçi izin vermedi.
Bence idare ile konuşmanız gerekiyor, sadece sınav haftasında mı böyle yapıyor yoksa sürekli olarak mı?

Aynı durumu geçtiğimiz sene bende 10. sınıfta yaşadım fakat geometri işlediğimiz için katkısı bulundu bana. Kaldıramayacağınız derecede zorlamadıkça bence çok güzel. Hafta da 6 saat matematik görmeme rağmen yeterli olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Ama öğretmen kötü ise, anlattıkları işinize yaramıyorsa vs. tabi ki idare ile görüşebilirsiniz. İdare ufak bir konuşsa bile büyük ihtimal ufak bir ben sizin için uğraşıyorum gibi bir konuşma yapar öğretmeniniz ardından da ya sizi salar ama test çözdürmeye falan iter ya da bu sefer anlatması gereken matematik tarihini anlatır ve bunu daha sıkıcı şekilde yapar.

Geri
Yukarı