Mavi ürünleri ile son zamanlar hep sorun yaşıyorum

Onuradr

Hectopat
Son zamanlar Mavi markasından hep sorun yaşadım. Pamuklama ve tahriş olma vs birçok sebepten artık bu markadan soğudum. İade politikaları aşırı derece saçma, ayıp malın iadesini para olarak yapıyor. 295 TL aldığım ürünü o zaman ki şartlarına göre ödüyor. Başka bir ürün vermeyi tercih etmiyor. Kısacası artık ben bu markayı kullanmayacağım. Size yaşamış olduğum sorunu aktarıyorum, ben sorun yaşamadım diyenler olabilir. Normaldir, ben iadeye gittiğim gün 3 kişi vardı. Son olarak bu markayla uyumlu bedenler konusunda hangi markayı önerirsiniz?

Maviyi severim normalde. Özellikle Jean ve pantolonlarını. Bedenleri çok güzel ayarlıyorlar , kalitesi de iyi. Gel gelelim ki son zamanlarda ki fiyat politikaları çok yüksek. Bu sebeple son zamanlarda hiç alışveriş yapmadım.
Marka derseniz, AVVA ve Altınyıldız tavsiye ederim, özellikle trendyol gibi sitelerde çok uyguna ürünleri oluyor. Beden konusunda da iyi.

Maviyi severim normalde. Özellikle Jean ve pantolonlarını. Bedenleri çok güzel ayarlıyorlar , kalitesi de iyi. Gel gelelim ki son zamanlarda ki fiyat politikaları çok yüksek. Bu sebeple son zamanlarda hiç alışveriş yapmadım.
Marka derseniz, AVVA ve Altınyıldız tavsiye ederim, özellikle trendyol gibi sitelerde çok uyguna ürünleri oluyor. Beden konusunda da iyi.
Ben konusunda tutarlılık çok önemli, şuan mavi benim için lcw durumunda. Avva markaya baktım ince kumaş pantolon satıyorlar. 3 günüm var ve hemen halletmem gerek.

Geri
Yukarı