Meber Bilişim'den Alışveriş Yapmayın

Merhabalar; Youtube üzerinden ürün incelemeleri yapıyorum. Bu sebeple birçok oyuncu ekipmanı inceliyorum. Takipçilerimin istediği üzerine Meber Bilişim' den bir klavye aldım.

Ürünün daha önceden açıldığını bantlarındaki hava kabarcıklarından anladım fakat önemli değil dedim sonuçta birçok firma önceden açıp bakıyor dedim. Fakat ürünü kutusundan çıkardığımda aşırı derecede tozluydu; yani bir yerde en az 2 hafta açık beklediği belliydi. Klavyeyi çalıştırdığımda "M" tuşunun ışığının yanmadığını fark ettim.

Sinirli bir şekilde firmayı 5. kez aramamda açtılar. İlk başta sert konuştu ve istemiyorsan iade et dedi. Bende ona benim kim olduğumu bilseydiniz böyle davranmazdınız, ben birçok yalanı ortaya çıkardım dedim. Adam yumuşamaya başladı ve suçu çalışanlara attı. Kısacası 2. el ürün verdikleri çok belli. Haklarımı bildiğim için bu ürünü mecbur alacaklar zaten, ama böyle saygısızlık edip üzerine ciddiyetsiz konuşmalarını herkese kanıtlayacağım. Daha önceden olduğu gibi...

(Hayatımda ilk defa forum kullanıyorum, yanlış bir şey yaptıysam özür dilerim.)
Valla ben boşuna açmadım arkadaşlar bu konuyu :) Belliydi böyle bir nane yedikleri.
Sizin de bu durum karşısında araştırma yapıp bu konuya ulaşmanız, yaşadığınız olumsuzluğu belirtmeniz çok güzel. Bu süreçte yardımcı oluruz elbette size de. Tüketici Hakem Heyeti Rehberimiz var ilgili bölümde sabit başlık halinde. İade konusunda problem yaratırsa konu açabilirsiniz.
Gittigidiyor kadar rezalet bir site görmedim. Benzer bir durum benim başımdan da geçti. Ayıplı ürün kakalamaya çalıştılar. Ürünü geri yolladım,satıcı ürün gelmedi diyor. Kargoyu arıyorum,kargo ürünü teslim almadı kayıtlarımızda var diyor. Gittigidiyor'a şikayet ediyorum,bir hafta boyunca inletmediğim yer mail atmadığım kişi kalmamış bir hafta sonunda buyrun sorun neydi diyor. Neyse 3 hafta sonra zar zor kendi çabalarımla iade edip,paramı geri alınca. Bidaha Gittigidiyor'a tövbe,bazen görüyorum en ucuz Gittigidiyor'da. Elli lira fazla olsun başka site olsun. Zaten bunların eski popülerliğide kalmadı hepsiburada,n11'in çok gerisinde kaldılar. Böyle devam ederlerse dahada geri düşerler.
Böyle durumlarda en büyük rakibini tercih etmek lazım. Gittigidiyor'un en büyük rakibi elbette N11.com :D İnadına N11'den alışveriş yapmak lazım. Bu gidişatı devam ettirirlerse N11'in tırnağı bile olamayacaklar gerçi.

Ek olarak sizin de söylediğiniz gibi Hepsiburada.com çok büyük oranda güvenilir - para iadesi konusunda sıkıntı yaratmayan bir firma.
Her sitede olumsuzluk yaşayan insan mutlaka olmuştur ve olacaktır da. Ama yapılan alışveriş sayısına kıyasla yaşanan olumsuzluk - mağduriyet oranı çok düşük Hepsiburada.com firmasında. Benim en güvendiğim site Hepsiburada.com.
-------------------------------
Geçenlerde piyasanın altında bir fiyata Sony XB950APB kulaklık yakaladım, acaba neden ucuz diye düşünürken; Meber Bilişim el sallayıverdi aradan :D Bu Meber'De var harbiden bir numaralar.
Vazgeçtim sipariş etmiyorum Meber'den :)

tgtg.jpg

Kendileri iadeden gelen ürünleri hiçbir şey olmamış gibi tekrar satışa çıkaran bir firmadır. Normalde iadeden gelen ürün hiçbir şey olmamış gibi tekrar satışa çıkarılamaz. İkinci el ürün satıyorlar kısacası. Böyle bir durum fark ederseniz direkt olarak iadeye gönderin.

Hayır arkadaşlar öyle bir şey yok. Ben mağazadan defalarca kez alışveriş yaptım, çok sağlam ve hızlı şekilde geliyor. Bir kez olsun dahi ne arıza, ne de deforme olmuş paket geldi. Çok teşekkür ediyorum 🙋‍♂️

Yeni konular

Geri
Yukarı