Rehber Mekanik Klavyede Switch Tercihi

En hızlısı değil. Tek artısı aktiflik mesafesinin ayarlanabilmesi. En düşük 1.5mm oluyor zaten.

0.4 mm diye biliyorum en dusuk Innovation - OmniPoint Switches sitesinde öyle diyor bir de sordugum gibi reset point tam olarak ne oluyor bilgilendirirsen sevinirim. Ayrıca bu sitede The Best Switches For Gaming [Feb 2021] - Switch And Click Keyboards en iyi Switch'in Cherry MX Speed Switch oldugu yazıyor ingilizcem pek yeterli olmadıgı için anlayamadım acaba cevirip anlatabilir misin neden oldugunu.

0.4 mm diye biliyorum en dusuk Innovation - OmniPoint Switches sitesinde öyle diyor bir de sordugum gibi reset point tam olarak ne oluyor bilgilendirirsen sevinirim. Ayrıca bu sitede en iyi Switch'in Cherry MX Speed Switch oldugu yazıyor ingilizcem pek yeterli olmadıgı için anlayamadım acaba cevirip anlatabilir misin neden oldugunu.
0.4mm olması sizi yanıltmasın, çok rahatsız edici. Tuşa üfleseniz bile aktif oluyor, öyle diyeyim.

MX Speed en hızlı Switchlerden ama en iyisi denemez.

Reset Point, adı üstünde tuşun sıfırlandığı nokta anlamına gelir.

0.4mm olması sizi yanıltmasın, çok rahatsız edici. Tuşa üfleseniz bile aktif oluyor, öyle diyeyim.

MX Speed en hızlı Switch'lerden ama en iyisi denemez.

Reset point, adı üstünde tuşun sıfırlandığı nokta anlamına gelir.

Anladım Fortnite oyuncuları bu SteelSeries klavyeyi tercih ediyorlar sanırsam pek iyi değil ayrıca MX Speed ile ilgili linki tekrar koyuyorum The Best Switches For Gaming [Feb 2021] - Switch And Click Keyboards reset point ise çok önemli bir şey midir yani iki Switch arasındaki reset point farkının 0.01 olması önemli midir?

Hayır önemli değil.

O klavyeyi alan insanlar aktiflik mesafesini 0.4Mm'de kullanmıyor zaten.

Bir cok e sporcunun Logitech klavye kullandıgını fark ettim insanlara sordugumda sponsor dediler fakat soyle bir şey fark ettim toplam mesafenin en kısa olduğu Switch'ler Logitech'in bu cok onemli bir şey midir insanlar bu yuzden mi Logitech tercih ediyor baska sebeptense neden ve sizce de e sporcuların bu klavyeyi kullanması sponsor yüzünden mi yoksa başka bir sebepten dolayı mı?

Bir cok e sporcunun Logitech klavye kullandıgını fark ettim insanlara sordugumda sponsor dediler fakat soyle bir şey fark ettim toplam mesafenin en kısa olduğu Switch'ler Logitech'in bu cok onemli bir şey midir insanlar bu yuzden mi Logitech tercih ediyor baska sebeptense neden ve sizce de e sporcuların bu klavyeyi kullanması sponsor yüzünden mi yoksa başka bir sebepten dolayı mı?
Sponsor. Logitech klavyeler iyi değil.

Hocam çok açıklayıcı yazmışsınız güzel bir yazı olmuş tebrik ederim. Ama ben anlamadım :D Ben geceleri çok oyun oynayan bir insanım. O yüzden fazla sesli olmasın. Ama diğer taraftan klavye ben burdayım desin. Sizce hangi switch tercih etmeliyim?

Hocam çok açıklayıcı yazmışsınız güzel bir yazı olmuş tebrik ederim. Ama ben anlamadım :D Ben geceleri çok oyun oynayan bir insanım. O yüzden fazla sesli olmasın. Ama diğer taraftan klavye ben burdayım desin. Sizce hangi switch tercih etmeliyim?
Razer Opto Clicky, Cherry MX Speed ve Brown olabilir.

Geri
Yukarı