Rehber Mekanik Klavyede Switch Tercihi

En iyisi diyemem tabii ki ama en azından Logitech'in switchlerinden çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Tercih edilebilir, güzel bir switch yani.
Sizin için en iyi switch nedir hocam? Ve hangi sebepten dolayı onu en iyi switch olarak nitelendiriyorsunuz? Bayıldığınız yönleri nedir?

Bu arada gerçekten bilen birisinden tavsiye almak için soruyorum, bir art niyetim gerçekten yok tüm samimiyetimle belirtiyorum.

Bu arada gerçekten bilen birisinden tavsiye almak için soruyorum, bir art niyetim gerçekten yok tüm samimiyetimle belirtiyorum.
Estağfurullah, öyle düşünmeyin lütfen. Yardım etmek, gerektiğinde yardım almak için buradayım.

Sizin için en iyi switch nedir hocam? Ve hangi sebepten dolayı onu en iyi switch olarak nitelendiriyorsunuz? Bayıldığınız yönleri nedir?
Buna tek bir cevap vermem mümkün değil ama Novelkey Cream ve Tealios V2 diyebilirim. Bu switchlerden biri Tactile, biri Linear. İkisi de kendi hissiyatlarını çok başarılı şekilde veriyor. Bu switchlerin üreticileri sadece klavyelere ve switchlere odaklandığı için kendi alanlarında çok başarılılar, bu yüzden seviyorum. Tabii Türkiye'de bu switchlere ulaşmak bir tık zor ve pahalı olabiliyor.

Biraz daha ulaşılması kolay bir şey soracak olursanız, Gateron Brown, Gateron Yellow ve Razer Linear Optical diyebilirim. Gateron Yellow ve Razer Linear Optical oldukça yumuşak hissiyata sahip kaliteli switchler, o yüzden hoşuma gidiyor.

1643463445864.png

@hadwiger 2 sorum olacaktı
1.şu anki bangood sitesindeki kırmızı Switch optik Switch mi?
2.GK61'e Razer keycapslerini takabilir miyim?

Geri
Yukarı