Memleket ve Zafer Partisini destekleyenler ikinci turda Kılıçdaroğlu'na oy verecek mi?

Kılıçdaroğlu'nun dayatmasını kabul etmiyorum. Demokrasi 15 kere kaybeden birine son kez şans vermek değildir. İkinci tura İnce kalmazsa AKP'ye veririm. İsteyen de gelsin sabaha kadar tartışırım.

İlk turdan AKP'ye verin bence sizin niyetiniz belli. Kılıçdaroğlu kendisi dün 1000 kez söyledi, aday sadece kendisi değil beraberinde 5 parti genel başkanıyla birlikte tüm halk. Güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçilecek.

"İlk turda İnce'ye vereceğim, 2. tura İnce kalmazsa oy kullanmayacağım veya malum kişiye vereceğim" diyenler propaganda yapan troller, bunlar zaten malum partili ve ilk turda da malum kişiye oy verecekler.

Gerçek MP ve ZP'liler 2. tura kim çıkarsa ona atacaktır, endişeniz olmasın.

İnce de Kılıçdaroğlu'na verecek ikinci turda.
Umrumda değil. Bir adaya oy atıyorum diye kölesi olmuyorum hocam. Kendi fikirlerim var.

İlk turdan AKP'ye verin bence sizin niyetiniz belli. Kılıçdaroğlu kendisi dün 1000 kez söyledi, aday sadece kendisi değil beraberinde 5 parti genel başkanıyla birlikte tüm halk. Güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçilecek.
Hayırdır hocam siz kimsiniz de beni, benim düşüncelerimi yargılıyorsunuz? Kılıçdaroğlu isterse bir milyon kere söylesin madem niyeti iyiydi ''loser'' kimliğini terse çevirmek için aday olmaya çalışmasaydı. Ya geçilmezse peki? Tamamen yetkili bir Kılıçdaroğlu'nu göze alabiliyor musun?

@emrullah inan Oy bölünmesi yok ne anlatıyorsun?

"İlk turda İnce'ye vereceğim, 2. tura İnce kalmazsa oy kullanmayacağım veya malum kişiye vereceğim" diyenler propaganda yapan troller, bunlar zaten malum partili ve ilk turda da malum kişiye oy verecekler.

Gerçek MP ve ZP'liler 2. tura kim çıkarsa ona atacaktır, endişeniz olmasın.
Güzel niyet okuma hocam. Fal bakma da falan da başarılısınızdır. Yok troll yok AKP'li falanlar havada uçuşuyor. Ben Kılıçdaroğlu'nun ego tatminine ortak olmak zorunda mıyım? Kaldı ki sorun kişisel değil düşünceleri, milliyetçi olmaması, HDP ile fazla samimi olması.

Bu sıralar Twitter'da sürekli gördüğüm zp ve memleket partisi destekleyenler ikinci turda seçimi boykot edecekmiş. Bu göz göre göre ayağımıza sıkmak olmaz mı?
Forumda saydığım iki partiye oy veren arkadaşlar acaba ikinci turda Erdoğan ile kılıçdaroğlu kalması durumunda kime oy verecekler veya sandığa gidecekler mi merak etmekteyim.
İyi sosyaller.
Ümit Özdağı tanıyan birisi olarak söylüyorum, ülkedeki tek ideolojisi olan parti, Zafer partisidir.
İlk turda kendi partime ikinci turda Erdoğan-Kılıçdaroğlu kalması durumunda Kılıçdaroğluna veririm. Bunu ideoloji gereği yapmak mecburidir, çünkü İttihat ve Terakki geleneğinden gelenler saltanat düzenini yıkmıştır, bu sebeple Zafer partisi seçmeninin Erdoğana oy atması intihardan daha kötüdür.

Ayrıca sosyal medyada Ümit Özdağ kendi sayfası dışında yapılan atıflara itibar etmeyin.

Geri
Yukarı