Kılıçdaroğlu'na neden oy verilmeli?

neden kiralar bu raddeye geldi, 10 milyon mültecinin ne gibi zararları oldu bunları anlat. 6-7 çocuk yapan suriyeliler 20 sene sonra kaç milyon olacak bunu anlat.

Yahu anlamadığınız şey şu, bu adam şu anki Cumhurbaşkanı gibi tek başına yönetmeyecek, getireceği sistemde bulunduğu mevkiinin o kadar önemi olmayacak.

Bu adamı parti genel başkanı yapan kişiler yanındaki kişiler eğer yanındakiler yönetime yardımcı olacaksa daha da kötü hocam adamlar bir düşünür değiştirir başkanı niye değiştirmiyorlar anlamıyorum ki ben.

Bu adamı parti genel başkanı yapan kişiler yanındaki kişiler eğer yanındakiler yönetime yardımcı olacaksa daha da kötü hocam adamlar bir düşünür değiştirir başkanı niye değiştirmiyorlar anlamıyorum ki ben.

Ben KK'nın aday olmasını desteklemiyordum fakat ne olursa olsun durumun şuankinden iyi olacağını hepimiz biliyoruz bence. Yanlış politikalar izledi, başkasını aday yapmalıydı, 6'lı masadaki bazı kişiler olmamalıydı ama diğer tarafın seçmeni de çok kötü hocam bu adamın o tarafı ikna edememesi çok normal. Sn. Cumhurbaşkanı ne derse ona kör kütük inanan insanlara derdini nasıl anlatsın ki. Ayriyeten partilerin muhtemel bakanları arasında çok donanımlı insanlar var inanıyorum seçimi alırlarsa Türkiye'yi çok güzel zamanlar bekliyor.

Sence 10 tur kaybeden mi yoksa 25 yıldır olan birisi mi?
Daha Kılıçdaroğlu Müslüman bile değil.
Kılıçdar'ı günahım kadarı bırak günahımdan daha da daha da sevmem o kadar nefret ederim ama "Daha Kılıçdaroğlu Müslüman bile değil" cümlesi gerçekten çok kötü olmuş. Allah'tan başka kimse kalpleri bilemez bunu böyle bil. Bir insanın Müslüman olup olmadığını Allah'a ne kadar inanıp inanmadığını bilmen imkansız. Böyle bir cümle kurarak bir insan hakkında hüküm veriyorsun günaha giren sensin.

Kılıçdar'ı günahım kadarı bırak günahımdan daha da daha da sevmem o kadar nefret ederim ama "Daha Kılıçdaroğlu Müslüman bile değil" cümlesi gerçekten çok kötü olmuş. Allah'tan başka kimse kalpleri bilemez bunu böyle bil. Bir insanın Müslüman olup olmadığını Allah'a ne kadar inanıp inanmadığını bilmen imkansız. Böyle bir cümle kurarak bir insan hakkında hüküm veriyorsun günaha giren sensin.

Ya zaten bir insanın dini kimi ilgilendirir ki ? Özellikle bir müslümanın başkasını diniyle yargılaması kadar saçma bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı