Kılıçdaroğlu'na neden oy verilmeli?

yazını okumadım , okumamda muhtemelen. Gözüme çarpan tek bir yer fetöye gelirsek tarzı bişi yazmışsın . 20 Yıllık iktidar süresinde içeriye sızma oranı kat kat artan bir terör örgütünden bahsediyoruz değil mi? Hani şu "memleketine dön " denilen fetö. CB Yaverlerine kadar içeri sızdırılan fetö değil mi?
Okumadığın metine yorum yapma kardeşim. Gelseydi eğer tutuklanacaktı. Kılıçtaroğlu canlı yayında cıkıp gelirse tutuklarlar diye uyurmasını biliyordu paşam.

İşiniz gücünüz bir birinize cahil demek ayrılmışsınız ikiye bitarafta akparti bir tarafta CHP'li.
Şunu bilin kardeşlerim sadece gördüğünüz kadar bliyorsunuz iki tarafa cahil boşuna birbirnizi küçük düşürmeyein.

Bir ülkede asgari ücretin 8500 birim olduğu ekmeğin 5 birim olması depremde insanlara yardım edilmediği kiranın 5000 birim olduğu oyların çalındığı hükümetin halka küfür etmesi milyonlarca sığınmacı olması ve onlara vatandaşlık verilmesi ve terör örgütleri ile anlaşma yapması bir arabanın 400.000 birim olması hükümetin din sömürüsü yapması doların 20 birim euronun 21 birim sterlinin 24 birim olması anayasaya uymayan şeylerin yapılması ve hala bunları savunan insanların(!) olması normal mi?

Burayı okumamıştım burada patladım.

Hayır, bu gibi koşullar normal değildir ve birçok sorunun göstergesidir. Bir ülkenin yönetimi, halkın refahını sağlamak, temel hakları korumak, adil bir hukuk sistemi ve iyi bir ekonomik yapı kurmak gibi sorumluluklar üstlenir. Bu tür koşullar, yönetimdeki çeşitli sorunları, hataları ve eksiklikleri gösterir. Hükümetin halka hizmet etmesi, iyi yönetimi sağlaması ve temel hakları koruması beklenir. Ancak bu tür koşullar altında, hükümetin vatandaşların gereksinimlerini karşılamakta yetersiz kaldığı açıktır.
-ChatGPT

Şimdi kardeşim depremde yardım edilmedi yazdığınız okudum. Seni suçlamıyorum. Ya yalan konuşuyorsun ya da yanlış öğrenmişsin. Oradaydım yardım da vardı. Ben söylüyorum. Oradaydım kimse kusura bakmasın sırf ekonomim kötü diye ben PKK lıların fetöcülerin desteklediği adama oy vermem. Aklınızmı yok arkadaşlar bir bakın kim kimi destekliyor. Adamlar ülkeye dönmenin planlarını konuşuyor Twitter'da yönetimde ne gibi reformlar olacağından bahsediyorlar. Bunlar fetöcüler konusuyor açık açık kimse bunlarla ilgilenmiyor. Adam diyoki kılıçtar oğlu gelirse ben Türkiye'ye geri döneceğim. Fetöden yurt dışına kaçmış biri. Ben sana bunları anlatıyorum sen gelmişsin bana patates soğan ekmek 5 birim araba 400 birim diyosun. Kiralar uçmuş diyosun. Kardeşim bunları zaten biliyoruz mevzu şu an patates soğan ekmeğin 5 birim arabanın 400 birim olması değil. Siz istiyosunuz ki istediğimi rahatça alabileyim aldırmazlar kardeş sen Türk milletisin kimse senin rahat olmanı istemez özellikle Avrupa. Siz kk ya desterk vermeye devam edin. Burayı okumadımıştım patladım dediğin yere gelelim. Kardeş sen bu muhabbetlerden uzak dur :D yapay zeka senden zeki. Adamlar fetö terör örgütüyle uğraşıyor diyosunki AKP zamanında daha çok oldu. Lan özalı kim zehirledi yatak odasına kadar girip. Fetönün sistemini çökerten adamdır Erdoğan bazı yerlerde ayıya dayı diyceksin. Nasıl zamanında Avrupa'nın suyuna gidiyorduk. Şimdi bizim ağzımıza bakıyor. Aklınızı kullanın araştırın diyorum. Kafama taş düştü Erdoğan. Ayağıma taş düştü Erdoğan. Aman param yok Erdoğan. Eğer bu adam başa gelmeseydi zamanında fetö devleti ele geçirir miydi geçirmez miydi?

Son düzenleme:
Okumadığın metine yorum yapma kardeşim. Gelseydi eğer tutuklanacaktı. Kılıçtaroğlu canlı yayında cıkıp gelirse tutuklarlar diye uyurmasını biliyordu paşam.

İşiniz gücünüz bir birinize cahil demek ayrılmışsınız ikiye bitarafta akparti bir tarafta CHP'li.
Şunu bilin kardeşlerim sadece gördüğünüz kadar bliyorsunuz iki tarafa cahil boşuna birbirnizi küçük düşürmeyein.

Şimdi kardeşim depremde yardım edilmedi yazdığınız okudum. Seni suçlamıyorum. Ya yalan konuşuyorsun ya da yanlış öğrenmişsin. Oradaydım yardım da vardı. Ben söylüyorum. Oradaydım kimse kusura bakmasın sırf ekonomim kötü diye ben PKK lıların fetöcülerin desteklediği adama oy vermem. Aklınızmı yok arkadaşlar bir bakın kim kimi destekliyor. Adamlar ülkeye dönmenin planlarını konuşuyor Twitter'da yönetimde ne gibi reformlar olacağından bahsediyorlar. Bunlar fetöcüler konusuyor açık açık kimse bunlarla ilgilenmiyor. Adam diyoki kılıçtar oğlu gelirse ben Türkiye'ye geri döneceğim. Fetöden yurt dışına kaçmış biri. Ben sana bunları anlatıyorum sen gelmişsin bana patates soğan ekmek 5 birim araba 400 birim diyosun. Kiralar uçmuş diyosun. Kardeşim bunları zaten biliyoruz mevzu şu an patates soğan ekmeğin 5 birim arabanın 400 birim olması değil. Siz istiyosunuz ki istediğimi rahatça alabileyim aldırmazlar kardeş sen Türk milletisin kimse senin rahat olmanı istemez özellikle Avrupa. Siz kk ya desterk vermeye devam edin. Burayı okumadımıştım patladım dediğin yere gelelim. Kardeş sen bu muhabbetlerden uzak dur :D yapay zeka senden zeki. Adamlar fetö terör örgütüyle uğraşıyor diyosunki AKP zamanında daha çok oldu. Lan özalı kim zehirledi yatak odasına kadar girip. Fetönün sistemini çökerten adamdır Erdoğan bazı yerlerde ayıya dayı diyceksin. Nasıl zamanında Avrupa'nın suyuna gidiyorduk. Şimdi bizim ağzımıza bakıyor. Aklınızı kullanın araştırın diyorum. Kafama taş düştü Erdoğan. Ayağıma taş düştü Erdoğan. Aman param yok Erdoğan. Eğer bu adam başa gelmeseydi zamanında fetö devleti ele geçirir miydi geçirmez miydi?
Haklısın AKP zamanında ayağına gittiği, hocam hocam dediği fetöden ülkeyi temizledi. Hizbullah ile birlikte olması hakkkında ne düşünüyorsun? Ayrıca şu CHPKK yalanı çok sıktı daha inandırıcı şeyler bulun.

1685221174512.png

Ya kardeşim fetöcüler diyor mu benim adayım kılıçtaroğlu? Diyor bunu kimse inkar edemez. PKK'lı köpekler diyor mu benim adayım kılıçtar oğlu diyor. İnkar edemezsin edersen yalan konuşursun. Hizbullah dediğin örgüt altını çizerek söylüyorum resmi olarak yok bitti öyle bir örgüt yok. Gelelim HÜDA PAR meselesine adamlar diyoki benim hizbullahla bir ilgim yok HDP diyoki ben sırtımı PKK'ya kandile yaslıyorum. Kılıçtaroğlu şu an bütün teroristlerin adayı. Tayip Erdoğan gel artık bu hasret bitsin dediğinde eğer kılıçtaroğlu canlı yayına çıkıp sayın fetullan güleni tehdit ediyor gelirse tutuklayacak demeseydi o terörist şu an hapisteydi kardeşim. Okuma yazmanız var şöyle bir bakayım geçmiş senelerde bu adamlar ne yapmış demiyosunuz. Yanlış anlama sen CHP'ye oy veriyorsun diye sana terörist demiyorum senin görüşün öyledir benim görüşüm böyledir sen soğan patates dolar dersin ben PKK'ya bedava roket İHA SİHA akıncı derim. Sen verginle heykel yapanı desteklerisin ben şehir hastaneleri yapanı desteklerim.

Müdür 2002 de kaç kart arttı dolar haberin var mı senin ben teröristler diyorum sen dolar diyosun. Git bak bir dolar nereden enreye gelmiş dolarla ekonomi çökermiymiş.

:D saf kardeşim kılıçtaroğlu bu zamana kadar bununda altını çiziyorum hiçbir vaatini yerine getirmemiştir. Yalan söyleye söyleye artık ciddiye alınmayan biridir. Yurt dışındaki politikacılar bu adamla dalga geçiyor. Sen hala güveniyosun. Güvendiğin adam ilk önce traktörleri versin kendi belediylerinde fakirlere 600 lira versin. Değil oy günahımı vermem ypg ye HDP'ye terör örgütü diyemeyen insana adam da demesinler.

2008 ile 2023 yılları arasında Türkiye'nin başıuna gelmeyen kalmadı. Darbesinden pande misine depreminden sellere. Sisyasi darbe girişimleri ergenokan zamanları ahbe kardeşim farkında değilsiniz ama bu ülke uçurumun kenarından döndü. Ekonomi kötü olması bu yüzden.
Saf sensin üslubuna dikkat et kendini pek tabi zeki zanneden ama kelimenin tam anlamıyla zıt adam. Ankara Büyükşehir Belediyesinin Et yardımı parası, Market yardımı, Çocuklara Beslenme Yardımı ve bunlara ek olarak elektirik, su, doğalgazı kapanan ailelere isim soy isim gözükmeden girip yardım edip faturasını ödeyebileceğin site bile yaptılar, ihaleler ve meclis youtubeden canlı yayınlanıyor tüm ihalaler şeffaf, önceki belediye başkanının bir dinozora harcadığı para ve yolsuzlukları ortaya koydu, önceki belediye başkanının yapmadığı alt yapı vb gibi çalışmaları ortaya koydu bunların hepsine ek olarak ücretsiz SMA taramasında abb bir ilk oldu, yaz yaz bitmez. :)

KK, HDP'den destek istemedi. Hatta HDP, Umit Ozdag'a ragmen yine KK'ye destek verecegini belirtti. Onlara milletvekili de vermedi Cumhur Ittifaki gibi. HUDA-PAR kendi ismiyle MV alabilir miydi? Alamazdi. Cumhur Ittifaki onlari ittifak icerisine aldi mi? Aldi. Kimin sayesinde milletvekili kazandilar? RTE sayesinde. Simdi gelelim HDP'ye. HDP 6'li masada var mi? Yok. Milletvekili cikartti mi? Cikartti. Millet Ittifaki'ndan bagimsiz, kendi parti ismiyle mi cikti? Evet. Kimin sayesinde milletvekili cikartti? Ona oy veren secmeni sayesinde.

Bu farki anlayamayanlarin ulkenin kaderiyle oynamasi kadar komik bir durum yok.

Ayrica Kilicdaroglu, PKK'ye de defalarca kez teror orgutu demistir. HDP'nin veya TIP'in PKK'ye teror orgutu demesi veya dememesi, bizi baglamaz, cunku ne onlardan destek istendi, ne de ittifak icerisine aldilar, ne de KK sayesinde milletvekili kazandi. Adamlar kendileri ortaya cikip KK'yi destekleyecegiz diye karar acikladi, Umit Ozdag gorusmesinden sonra da HDP Es Baskani Mithat Sancar biz bu karari zaten gorusmeler yapilmadan once aldik diye de kendisi belirtti.

Ayrica Selahattin Demirtas mevzusunu da Kemal Kilicdaroglu, Babala TV yayininda oldukca guzel acikladi. Izlemediysen izlemeni tavsiye ederim.

Artik 2023 yilindayiz, at gozluklerinizi cikartin, Kemal Kilicdaroglu'nu alevi olmasi yonunden vurmayin, ulkeyi siyasal islama suruklemeyi birakin.

Kardeşim HÜDA PAR'la DP'yi aynı keseye koyamazsın. HÜDA PAR'ın bir örgütü yok hizbullah 2000 senesinde kapanmış gitmiş resmi kayıtlıdır. Adam diyor bir ilgim yok HDP diyor PKK'ya dayadım sırtımı şimdi şunada gelelim CHP'li milletvekili yurt dışında bir canlı yayında HDP ile görütük kararlar aldık ama bir resmiyeti yok dedi bir oy CHP'ye bir oy HDP'ye ben demiyorum.

Saf sensin üslubuna dikkat et kendini pek tabii zeki zanneden ama kelimenin tam anlamıyla zıt adam. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin et yardımı parası, market yardımı, çocuklara beslenme yardımı ve bunlara ek olarak elektrik, su, doğalgazı kapanan ailelere isim soy isim gözükmeden girip yardım edip faturasını ödeyebileceğin site bile yaptılar, ihaleler ve meclis YouTube'dan canlı yayınlanıyor tüm ihalaler şeffaf, önceki belediye başkanının bir dinozora harcadığı para ve yolsuzlukları ortaya koydu, önceki belediye başkanının yapmadığı altyapı vb gibi çalışmaları ortaya koydu bunların hepsine ek olarak ücretsiz sma taramasında abb bir ilk oldu, yaz yaz bitmez. :)

:D ya kerdeşim adam 750 milyona park yapmış Mansur Yavaş bunu açıklamış sizin partililer 10 milyar harcandı diye tutturmadı mı? İstanbul'un halini gördük metrolar doğru düzgün çalışmıyor yürüyen merdivenler çalışmıyor otobüsler saatinde gelmiyor neyse boş ver en akıllı CHP'ye oy verenler Erdoğan'ın gitmesini isteyenler en zeki olan insanlar seni kendi zekiliğinle baş başa bırakıyorum. Heykel ve eşek nikahlamaya devam.

Son düzenleme:
1. Teröristlerin KK'ye destek verdiklerine dair sağlam bir kaynak bekliyorum.
2. Selahattin Demirtaş için mahkeme kararlarını uygulayacak. Mahkeme suçlu derse içeride kalacak, suçsuz derse dışarı çıkacak. Bana suçlu mu suçsuz mu diye sorma ben hakim değilim.
3. HÜDAPAR neden Hizbullah terör örgütü değil diyor.
4. "Kadınlar sahiplendirilsin", "6284 kalksın" diyenleri desteklemen çok garip.
5. Erdoğan neden birkaç hafta önce İmralı'ya gitti?
6. KK vaatlerini yerine getirmedi demişsin KK hiç ülkenin başına geçmedi az mantıklı ol lütfen ya.
7. Siz soğan diyorsunuz ben TCG Anadolu diyorum muhabbettine girmişsin. Daha soğan alamayan vatandaş nasıl Togg'a binsin, yatağa aç giren çocuklarımız nasıl bizi daha da ilerilere taşısın. Yemekte gemi veyahut SİHA yiyemeyiz en nihayetinde.
8. Neden Erdoğan KK'yi karalamak için sahte videolar oynatıyor? Bir ülke başkanının bunu yapması doğru mudur?
9. CHP ve HDP ittifak DEĞİL . Kürt seçmen bizimle aynı sebepten(insan gibi yaşamak) KK'ye veriyor.
10. Neden Erdoğan ve AKP'den çoğu kişi zamanında Gülen'in ayağına gidip hoca hoca diyip adamlarını kolayca devletin üst makamlarına yerleştirdi? Bunu yapmasaydı darbe girişiminde bulunmaları çok zor olacaktı.
11. Ne hikmetse ekonomi, darbe girişiminin yaşandığı 2016'dan sonra değil de CB Hükümet Sistemi'ne geçtiğimiz 2018'den sonra batmaya başladı. İyice yetkiyle donandıktan sonra bunların olmaya başlaması garip.
12. Atatürk'ün bir sözü var: "Siyasi ve askerî zaferler ne kadar büyük olursa olsun, ekonomik zaferlerle taçlandırılmazlarsa kazanılacak başarılar yaşayamaz, az zamanda söner."
13. Bana Erdoğan ekonomiyi düzeltir deme hazineden 418 milyar dolar çalan adam ekonomi mekonomi düzeltmez.

14. Terörist dediğin HDP'yi meclise AKP soktu.

Geri
Yukarı