Mercedes vs BMW vs Audi

Mercedes'in yumuşaklığı ve konforu, BMW'nin ise sertliği ve spor hissiyatını tam vermesini beğeniyorum Audi her ikisini de vermeye çalışıyor ama ikisini de tam vermediği için ne Mercedes kadar konforlu ne de BMW kadar spor oluyor ama benim için yinde de alt segmentte Audi üst segmentte Mercedes.

Şahsen bütün almanları ayrı ayrı seviyorum, bu yüzden hangisinin daha iyi olduğu tartışılır.

Ben Audi derim Volkswagen grubunda olduğu için ve Volkswagen'de bana göre kaliteli bir araç markası olduğu için Audi bana göre daha iyidir.

Bence Mercedes. Sedan arabalarını şu an daha çok beğeniyorum. Bir 5 yıl önce olsa BMW diyebilirdim. Bence önceki kasalar BMW'de daha şık (Sedan için konuşuyorum). Arazi aracı olarak da bence Mercedes. G serisi efsane ama sportif SUV'ler de BMW daha iyi. X7'ye bayıldım. X5'i de beğeniyorum. Hatchback'e gelecek olursak ikisinde de Hatchbackler kötü. Zaten Mercedes ya da BMW alacaksan Hatchback alma bir zahmet. Güzel değil. Fastback olarak 2 modelde de gözümde denk gibiler ama BMW'nin Fastbackleri bir tık daha tip olarak iyi gibi. Audi'yi severim ama bana göre BMW ve Mercedes'in gerisinde. Onu karşılaştırmama almadım o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı