Mesafeli ilişkide sevgilimi nasıl mutlu edebilirim?

Trieetz

Kilopat
Makaleler
9
Arkadaşlar sevgilimle mesafeli bir ilişkimiz var. Arada uzun bir mesafe olmasına rağmen bir birimizi çok seviyoruz. Sadece resimde gördük birbirimizi. Kargo yollayacağım ama şimdilik imkanım yok yollamaya. Kargo yollayana kadar nasıl mutlu edebilirim ne yapabilirim onun için? Yüzünü nasıl güldürebilirim? Photoshop'dan anlarım montajdan da. Ne yapabilirim onu mutlu etmek için?

Not:
Kedileri çok sever.
Taşları çok sever özellikle ametist.
Maddi değer değil de daha çok manevi değere önem verir mesela bir hatıra bir anıyı anımsatan bir eşya veya bir şey gibi.

N'apabilirim lütfen arkadaşlar yardım edin. Bu aralar aramız bozuk onu mutlu etmek yüzünü güldürmek istiyorum. Bir önerisi olan arkadaşlar lütfen yazsın. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası mesafeli ilişkilere pek inanmam. Ama gerçekten seviyorum, o da sevebiliyor dersen bu çok güzel bir şey. Resim çizmekten anlıyorsan kara kalem bir resmini çizip çerçeveleyip gönderebilirsin.

Açıkçası mesafeli ilişkilere pek inanmam. Ama gerçekten seviyorum, o da sevebiliyor dersen bu çok güzel bir şey. Resim çizmekten anlıyorsan kara kalem bir resmini çizip çerçeveleyip gönderebilirsin.

Portresin çekmek isterdim ama dindar biri yani insan resmi çizmek falan beğenmez. Böyle Photoshop'la bir şey yapmam mümkün mü onu mutlu ede bilecek?
Ametist taşlı falan lütfen bir şey önerin arkadaşlar aramız bozuk. Onunla barşmam gerek. Photoshop falan ne yapabilirim?

Portresin çekmek isterdim ama dindar biri yani insan resmi çizmek falan beğenmez. Böyle Photoshop'la bir şey yapmam mümkün mü onu mutlu edebilecek?
Photoshop ile ufak komik detaylar ekleyip albüm yapabilirsin. 5 veya 10 resimlik. Yani resim harici bir şey gelmiyor nedense aklıma. Ancak bu dediğim ikisinden birini yaparsan bence çok beğenebilir. Bunları "Bana yapılırsa beğenir miydim?" olarak düşündüğüm için herkese hitap etmeyebilir, en iyisini yine siz bilirsiniz. Çünkü herhangi bir şekilde tanımıyorum maalesef.

Photoshop ile ufak komik detaylar ekleyip albüm yapabilirsin. 5 veya 10 resimlik. Yani resim harici bir şey gelmiyor nedense aklıma. Ancak bu dediğim ikisinden birini yaparsan bence çok beğenebilir. Bunları "Bana yapılırsa beğenir miydim?" olarak düşündüğüm için herkese hitap etmeyebilir, en iyisini yine siz bilirsiniz. Çünkü herhangi bir şekilde tanımıyorum maalesef.
Çok teşekkür ederim allah razı olsun. Yapmayı deniycem elimden geldiğince. Tekrar teşekkür ederim.

Geri
Yukarı