Meslek lisesinde meslek derslerinin abartılması ve şikayet etmek

Hocam açık liseye geçemem.
Anlıyorum, dediğim gibi benimki bir öneri sadece. Allah sabır versin, diyebileceğim tek şey bu olur sanırım.
Doğru aslında. Bizim sınıftan bir arkadaş da öyle yapmıştı.
Daha rahat, bir sürü boş vakit, kendini geliştirme fırsatı vs. çok iyi bir fırsat.
MEB mi, yoksa CİMER mi?
CİMER'e yazabilirsin ama bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Anlıyorum, dediğim gibi benimki bir öneri sadece. Allah sabır versin, diyebileceğim tek şey bu olur sanırım.

Daha rahat, bir sürü boş vakit, kendini geliştirme fırsatı vs. çok iyi bir fırsat.

CİMER'e yazabilirsin ama bir şey çıkacağını sanmıyorum.
Peki nasıl bir şey yazmalıyım? Direkt okul adı vs. bilgiler ve meslek süresiyle ilgili isteğim mi?

@Iskenderun, meslek liselerinin durumu ortada. Mesleki açık liseyi de düşünebilirsin, alanında ilgili de işe girersin. Daha mantıklı.
Ben de meslek lisesindeyim, elektronik ve haberleşme bölümdeyim. 3 farklı meslek dersim var, bunlardan ikisi haftada 2 saat, diğeri ise haftada 9 saat. Zaten normal günlerde de 9 saat ders görüyoruz, çarşamba günleri 9 saat boyunca sadece meslek dersi oluyor. Meslek liseleri hakkında böyle bir algı oluşmasını istemiyorum. Evet 14 saat gerçekten çok fazla ama her okul böyle değil. Şu an Anadolu'ya geçme fırsatım olsa geçmem, öyle söyleyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı