Messi mi Ronaldo mu?

Hocam Ronaldo sadece kale önüne gelen topları kaleye sokmakta başarılı. Messi çoğunlukla oyun kurucu olarak oynuyor ve Gol sayısında Ronaldo'ya yakın Messi hem gol attırıp hem gol atıyor ama Ronaldo sadece gol atıyor. Ayrıca gol sayısının Messi'den fazla olmasının nedeni Messi'den büyük olması olabilir mi? Futbol kariyerleri aynı sezonda başlasaydı inanın bana Messi'nin şuan daha çok golü olurdu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kale önü?

Bir Griezmann'cı olarak Messi'yi savunmaya çalışıyorum. Bende Messi'ci olsaydım Griezmann'ın istatistiklerini bildiğim kadar Messi'ninkileri de bilirdim ve Ronaldo'yu gölgede bırakacak istatistikler verirdim. @DramatycEnygma
Neredesiniz Messi'ciler! Gelin de savunun öz GOAT'ımızı.

Hocam ama Messi'nin amacı hiçbir zaman rekorlar kırmak, çok gol atmak değildi. O sadece oyununu oynadı ve yeri gelince gol attı. Penaldo'nun ise tek amacı gol atıp messiyi geçmeye çalışmaktı. Başka hiçbir şeyde geçemeyeceği için gol istatistiği kasmaya çalıştı. Zaten 140 tane penaltıdan golü var. Tam ismine layık bir şekilde penaldo'luğunu yapmış yani. Üstelik ronaldo messiden çok daha fazla maça çıktı. Messi 938 ronaldo ise 1150 maça çıkmış. Bir de şöyle diyeyim messiyi izlemek mi daha çok zevk verir ronaldoyu mu? Haaland da çok gol atıyor ona bakarsan ama kale önünde bekleyip kafa vurunca estetik olmuyor. Ronaldo sürekli birileriyle kavga edip gittiği her takımdan gönderilirken messi sorun çıkartmayan biri bu da benim kitabımda + özellik. Ronaldonun en büyük başarısı messiyle kıyaslanabilmesidir.

Messi: Amacım rekorlar kırmak değil yeri gelince gol atmak.
Ronaldo: Amacım sadece messiyi geçmek harici çöpün tekiyim.
Bu mu kanka penaldo diyosun messi penatı golü atamıyorsa bu bizim sorunumuz mu?
Ronaldo ayrıca nasıl estetik gol atamıyor 30-40 metreden messinin kaç golü var kaç rövoşatası kaç volesi var say bakayım. Sizi dikkate alıp bu mesajı atmak ayıp aslında. Tarihin en iyi futbol oyuncularından birine 3. lig topçusu muamelesi yapıyorsun.

Bir Griezmann'cı olarak Messi'yi savunmaya çalışıyorum. Bende Messi'ci olsaydım Griezmann'ın istatistiklerini bildiğim kadar Messi'ninkileri de bilirdim ve Ronaldo'yu gölgede bırakacak istatistikler verirdim. @DramatycEnygma
Neredesiniz Messi'ciler! Gelin de savunun öz GOAT'ımızı.
Hocam yalnız ben Ronaldocu değilim.

Messi: Amacım rekorlar kırmak değil yeri gelince gol atmak.
Ronaldo: Amacım sadece messiyi geçmek harici çöpün tekiyim.
Bu mu kanka penaldo diyosun messi penatı golü atamıyorsa bu bizim sorunumuz mu?
Ronaldo ayrıca nasıl estetik gol atamıyor 30-40 metreden messinin kaç golü var kaç rövoşatası kaç volesi var say bakayım. Sizi dikkate alıp bu mesajı atmak ayıp aslında. Tarihin en iyi futbol oyuncularından birine 3. lig topçusu muamelesi yapıyorsun.
Dostum sana şunu söyleyeyim bu konuyu burada kapatalım. Kenan Karaman>Ronaldo.

Couthino için kurşun yer kurşun atarım. 🦋

Dostum sana şunu söyleyeyim bu konuyu burada kapatalım. Kenan Karaman>Ronaldo.
Hocam işi şakaya vurarak kapatma bence. Ronaldo dan bir özür dile sal daha mantıklı olur. Kızmıyorum ama bıraktığım linke bir bakın. Bence Ronaldo hakkında fikirlerinizi değiştirecek.

Yani bu kadar istatistiği üşenmeyip kopyala yapıştır yaptınız? @DramatycEnygma
Son 4 tanesini evet diğerleri aklımda kalanlar. Ucl gol krallığı unutulacak şeymi.

Yeni konular

Geri
Yukarı