Messi mi Ronaldo mu?

Ronaldo herzaman messiden daha iyiydi. Bu kariyerini sporting den başlayıp kendi emekleri ile kazıya kazıya yaptı. Messi gibi sürekli birileri tarafından kollanarak altyapıdan keşfedilip direkt dünyanın en iyi 2 takımından birinde başlamadı kariyerine. Tabii bunları futboldan anlayanlar anlayabilir.
He şimdi Messi çabalamadan geldi buralara ve Messi Ronaldo'dan daha iyi diyenler futboldan anlamıyor ama Ronaldo Sporting'ten çıktı buralara geldi diye sen anlıyorsun öyle mi?

Bu saatten sonra Messi-Ronaldo tartışması sonsuza dek kapandı. Messi en iyisi.
Ronaldo elbette kötü değil ama Messi hem bireysel olarak hem kariyer olarak Ronaldo'nun çok üstünde.

Messi, ben kitabınıda okudum hayatını anlatıyor zor bir çocukluk geçirmiş, oynayışını, stilini, ismini, oyunculuğunu beğeniyorum, ben Messi diyorum, Leo Messi.

He şimdi Messi çabalamadan geldi buralara ve Messi Ronaldo'dan daha iyi diyenler futboldan anlamıyor ama Ronaldo Sporting'ten çıktı buralara geldi diye sen anlıyorsun öyle mi?

Bu saatten sonra Messi-Ronaldo tartışması sonsuza dek kapandı. Messi en iyisi.
Ronaldo elbette kötü değil ama Messi hem bireysel olarak hem kariyer olarak Ronaldo'nun çok üstünde.

O tartışma zaten hiç açılmadı ki messiciler kendi kendilerine çalım atabilen görünce ilah yapıyor zaten.

Ronalda 1 klasman üstün diğer bütün futbolculardan messi de dahil buna. 800 maç realde oynasaydı ronaldo zaten şu anki farkın 2-3 katı olacaktı o zaman ağzınızı açamayacaktınız :D.

Bu alakaydı fakat şanslısınız ki hakem saçma sapan bir penaltı ile altın ayakkabıyı kaplumbağaya verdi. Messi gelmiş geçmiş en iyisi olduğunu 900. kez falan tekrardan kanıtladı, karşılaştıranlar ile muhabbeti kesmeyi düşünüyorum diyecektim ki Allah'a şükür etrafımda hiç öyle birisi yok.

Eki Görüntüle 1606827
Öyle miymiş mbappe sizi ağlattıra ağlattıra 120 dk izlettirdi.

Geri
Yukarı