Messi mi Ronaldo mu?

Monkey D. Xebec

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar babamla inat ettim. O Ronaldo diyor ben Messi. Şimdi istatistikler Messi diyor diyorum ama o da Ronaldo'nun gittiği her takımı taşıdığını ve Messi'nin takımla beraber oynadığını takım olmazsa oynayamayacağını söylüyor. Sizce kim haklı? Taraflı yorumlar yapmayalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar babamla inat ettim. O Ronaldo diyor ben Messi. Şimdi istatistikler Messi diyor diyorum ama o da Ronaldo'nun gittiği her takımı taşıdığını ve Messi'nin takımla beraber oynadığını takım olmazsa oynayamayacağını söylüyor. Sizce kim haklı? Taraflı yorumlar yapmayalım.
2013 olsa Ronaldo şuan Messi.

Ronaldo ama her kitle birbirinden iğrenç Ronaldo fanları Ronaldoyu kral olarak Messi fanları ise tanrı olarak görüyorlar üzerine taviz vermiyorlar özellikle Meksika olayından sonra bile savunmaya çalıştılar.

2013 olsa Ronaldo şuan Messi.
images.jpeg

(!)

Ronaldo golcü ve kanat. Messi oyun kurucu, kanat bazen de golcü. Messi oyun zekası ve istatistik olarak önde. Bireysel de Messi ezip geçer. Ronaldo Şampiyonlar Lig gibi takım ödüllerinde önde. Messi ise 7 ball on dor a sahip. Ama sonuç olarak Enner Goat Valencia hepsinden iyi.

Şimdi gelir penaldo ve pessi diyen akıldan yoksun kişiler bu iki adam tartışmasız dünyanın en iyi iki oyuncusundan birisi. Ben Ronaldo’nun daha iyi olduğunu düşünüyorum messi’de gelmiş geçmiş en iyi 2. Oyuncu benim gözümde.

Yeni konular

Geri
Yukarı