Metin2 Harici ekran kartı ile çalışmama sorunu

charco

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistem özelliklerim: i7 6700 HQ işlemci, GTX965M Ekran kartı, 256GB SSD, 24GB RAM

Selamlar, Metin2 PVP oynamaya çalışıyorum fakat sürekli kendisi Intel HD Graphics 530 Ekran kartı ile açmaya çalışıyor ve bu kasmasına sebep oluyor. Her ne yaptıysam hiçbir şekilde düzeltemedim, yüksek performanslı Nvidia işlemcisi ile çalıştırmayı denedim bu hatayı veriyor;
397537

Denetim masasından oyunu ekleyip yüksek performanslı Nvidia işlemciyle çalıştır dememe rağmen yine intel ile çalıştırıyor ve bununla birlikte Nvidia denetim masasında ekli olmasına rağmen yine sağ tık yapıp yüksek performanslı Nvidia işlemci ile çalıştır dediğim halde yine yukarıdaki resim de olan hatayı vermeye devam ediyor. Açılan her oyunu harici ekran kartıyla aç dediğim halde bile yine de bu metin2'yi intel ile açmaya devam ediyor.
397539

Son düzenleme:
Dediğin PVP sunucusunu yükledim.
Eki Görüntüle 397571
Oyun dediğim gibi bin dosyası ile çalışıyor. Yani normal Metin 2 olduğu gibi ekleyemezsin.
ben de tıklarken .exe olarak açıyor fakat görev yöneticisi ayrıntılarında ise .bin olarak gösteriyor. Farklı bir mt2'de ise bu sorun yok galiba o PVP server ile alakalı

Yeni konular

Geri
Yukarı