Metroda soru sorduğum kişi beni rencide etti

Başıma gelmişti. Üniversitede ilk senemde, daha ilk sınava geç kaldım. Sınıfı bilmiyorum. Koca eğitim fakültesinde bir kişi geziyordu etrafta o da kızdı. AS212 nerede diye sorduğumda "Sen kimsin de bana soru soruyorsun?" cevabını almıştım. :D Komik bir andı. Yükselmeye başlayınca güvenlik lavabodan çıkıp kızı susturup bana da sınıfı tarif etmişti.
Hepsi şımardı

Doğruluğu belli bile olmayan bi tartışma hakkında fazla yazı yazamayacağım, kısaca ve doğru olduğunu varsayarak belki o kadında arkadaşımızı dinozor devri üyesi sanmıştır diyorum.
O anda telefonunu evde unutmuş olabilir, şarjı az olabilir, telefonu bozulmuş olabilir. O zaman ne yapacak? Bir ton olasılık var ki alt tarafı soru sormuş zaten oraya değinmiyorum bile.

Kendisi bir hayvan mıymış iletişim kurmayı reddediyor?

Hayvan demek hayvanlara hakaret olur insan olmayan varlık daha doğru olur.

Yemin ediyorum artık bu karşı cins kendini bir şey sanmaya başladı sürekli olay çıkarıyor tabii ki de çıkarmayana lafım yok ama artık gına geldi bıktım sürekli olay çıkarıyorlar bir şey sormayada gelmiyorsa artık ne diyeyim hanımefendiler gitsin o zaman ülkeden kendine soru sordutmayacak kadar alçalmış olanlar.

Doğruluğu belli bile olmayan bi tartışma hakkında fazla yazı yazamayacağım, kısaca ve doğru olduğunu varsayarak belki o kadında arkadaşımızı dinozor devri üyesi sanmıştır diyorum.
Arkadaşı dinozor devrinden kalma niye sansın canım. Dinozor çağından kastımız, sosyal becerileri gelişmemiş insanlar. Belli ki gerçekten bir eksiklik yaşıyorsun bu konuda. Yoksa bunu bu şekilde anlamak özel bir çaba ister. Okuduğumuza göre değerlendiriyoruz. Senin okuduğun şeyi normal görmen, benim için seninle ilgili "iletişim becerilerinde zayıflık" göstergesi. Dinozorların devrinden bir üye kullanımım amacı bu.

İnsanlar sosyal varlıklardır, iletişim kurmak, soru sormak, birbirimize danışmak doğamızda var canısı.

Hepsi şımardı
Böylesini görmezden gelmek en hayırlısı. Olayı büyütüp başına bela almaya gerek yok. Çok fazla mağara adamı dolaşıyor ortada. İftira uğruna sakatlanmanın anlamı yok. İnsan vücudu fazlasıyla hassas. Yanlış bir yere aldığın darbe ömür boyu kımıldamana engel olabilir. Kendini akla, sonrasını inanıyorsan Allah'a havale et, inanmıyorsan içine at geç.

Arkadaşlar @pwfa bu şahız @569801 arkadaşında söylediği gibi malum tayfadan. Sizden ricam kafanızı yormak yerine arama kısmından arkadaşın mesajlarına bakın. Tüm konulara "ben İngiltere'de yaşıyorum" diyerek girmiş. İngiltere'de yaşadığını zorla söylüyor insanlara :D. Aşırı komik birisi.

Arkadaşı dinozor devrinden kalma niye sansın canım. Dinozor çağından kastımız, sosyal becerileri gelişmemiş insanlar. Belli ki gerçekten bir eksiklik yaşıyorsun bu konuda. Yoksa bunu bu şekilde anlamak özel bir çaba ister. Okuduğumuza göre değerlendiriyoruz. Senin okuduğun şeyi normal görmen, benim için seninle ilgili "iletişim becerilerinde zayıflık" göstergesi. Dinozorların devrinden bir üye kullanımım amacı bu.
Muhtemelen sevgilim olduğu için bana okuduğum şey normal geldi. Eline kadın eli değmemiş bi incel olsaydım burada nefretimi kusabilirdim. Düşündüm ve bana normal geldi bu kadar basit, kadın veya erkek olması fark etmez.

Her rastgele kadından bütün kadınları genellemek gibi deli saçması bir işe girişmiş üyeler.

"Kadin-erkek eşit diyorlar ama yaptiklarina bakin" kadar rezil bir yorum gormedim hayatimda. Konuyla hic alakasi yok, aksine içsel kadın düşmanlığını sergiliyor bu yorum. Istediginiz kadar tum benliginizle reddedin, resmen bu cumleyi kusmak icin gelmissiniz konuya.

Kadın da haksız. Insandir karsindaki, hayvanca karsilik vermeye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı