Mezuna kalınca sıralaması insanların gerçekten artıyor mu?

Sayısal 13 bin yaptım ve istediğim hiçbir yere giremiyorum. Mezuna kalmalı mıyım diye düşünüyorum ama hiç emin olamadım, çünkü kalan birçok tanıdığım sonuçlarında çok minimal ilerlemeler kat etti. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kişiye bağlı düşebilir de. Mezuna kaldım çalışmadım düşer. Daha çok çalıştın artar. Tabii sınava girecek diğer kişilerde var

Sayısal 13 bin yaptım ve istediğim hiçbir yere giremiyorum. Mezuna kalmalı mıyım diye düşünüyorum ama hiç emin olamadım, çünkü kalan birçok tanıdığım sonuçlarında çok minimal ilerlemeler kat etti. Siz ne düşünüyorsunuz?
Hangi bölümü okumak istiyosun nerde okumak istiyosun bunu yazar mısın öncelikle?

Çalışırsan yaparsın. Ne dememizi bekliyorsun?
Bunun tersine hiç gerek yok sakın kalma hiç değmez diyenler de var. Fikirlerinizi söylemenizi bekliyorum. Böyle basit bir cümlede bile pasif agresif cevap vermenin mantığı nedir?

Hangi bölümü okumak istiyosun nerde okumak istiyosun bunu yazar mısın öncelikle?
Bilgisayar İTÜ hayalim

Ben say 23 binden bırakıp 7 bine çektim. Kişiden kişiye değişir, gerileyen de tanıyorum 30 40 dan ilk 5 e giren de.

Geri
Yukarı