MHP eski kadın kolları başkanı ölü bulundu! (MHP'den istifa etmişti.)

Not:Naaşın çürümüş mü yoksa sağlam mı olduğu belli değil. Sinan Ateş ile yakın zamanda öldürülmüş olabilir.

Kimi savunacağı belli olmuyor. Bir Mansur Yavaş'ı savunuyor bir Erdoğan'ı savunuyor bir Bahçeli'yi savunuyor sonra tarafsızım diye geziyor. İdeolojisini ve partisini çözmeye çalışıyorum. Sonuçta illa birine oy atacak da kime atacak?
Açıkcası bu sizle alakalı bir durum olsa seçimler gizli odalarda yapılmaz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar şimdi bir şey yazardım da hükümet hakkında malum yeni adıyla Marmara kodesi soğuktur. Bugün Instagram'da Sedat Peker'in "Kıymetli Dostlarım Kıymetli Kardeşlerim her zaman olduğu üzere söz verdiğimiz gibi yine buradayız" adlı videosunun başındaki kısa sahneyi paylaştım hikaye olarak umarım güvenlik soruşturması/arşiv soruşturması gibi vb. sicile işlenen vukuatlardan etkilenmem.

Arkadaşlar şimdi bir şey yazardım da hükümet hakkında malum yeni adıyla marmara soğuktur. Bugün Instagram'da Sedat Peker'in "Kıymetli Dostlarım Kıymetli Kardeşlerim her zaman olduğu üzere söz verdiğimiz gibi yine buradayız" adlı videosunun başındaki kısa sahneyi paylaştım hikaye olarak umarım güvenlik soruşturması/arşiv soruşturması gibi vb. sicile işlenen vukuatlardan etkilenmem.
Aga iddia olarak söylersen birşey olmuyor. Öyle olduğunu düşünüyorum gibi birşey yazarsan ifade özgürlüğü sayıyorlar. Ben hiç hapse girmedim şimdiye kadar. AKP ile mücadele komisyonunda çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı