AKP kadın kolları MKYK üyesinden tepki gören paylaşım!

Yorum: "Ey iman edenler! Allah'a ve âhiret gününe inanmadığı halde malını gösteriş için harcayan kimse gibi, başa kakmak ve gönül yıkmak suretiyle hayırlarınızı boşa çıkarmayın. Böylelerinin durumu, üzerinde biraz toprak bulunan düz kayaya benzer ki, sağnak bir yağmur isabet etmiş de onu çıplak pürüzsüz kaya haline getirivermiştir. Bunlar kazandıklarından hiçbir şeye sahip olamazlar. Allah kâfirleri doğru yola iletmez." (Bakara sûresi, 264)
Her şeyi açıklıyor...

Bir müslüman olarak söylüyorum akp kesinlikle İslamiyeti temsil etmiyor.
Bu paylaşımlara bakıp dine düşman olmamak lazım. Bu parti kesinlikle münafık bir parti.
Bu seferde bazı insanlar sorgulamaya başlıyor. İslam, Allah'ın değil mi ? Allah korumuyor mu ?

Bence, Allah'ında bir adalet mekanizması var, kendi adıma çok sefer mucizelerinede tanık oldum. Diğer türlüsüne de....
Kendi adıma Allah'ın adaletine güveniyorum.

Allah bizimle beraber yaşamıyor onun katında her şey yaşanmış ve bitmiştir zamandan ve mekandan münezzehtir. Bu arada ben de güveniyorum benim ücretimi hakkımı vermeyen iş yerine beddua etmiştim sonuç yıkılmış şakasız söylüyorum.
Bu seferde bazı insanlar sorgulamaya başlıyor. İslam, Allah'ın değil mi ? Allah korumuyor mu ?

Bence, Allah'ında bir adalet mekanizması var, kendi adıma çok sefer mucizelerinede tanık oldum. Diğer türlüsüne de....
Kendi adıma Allah'ın adaletine güveniyorum.

Allah bizimle beraber yaşamıyor onun katında her şey yaşanmış ve bitmiştir zamandan ve mekandan münezzehtir. Bu arada ben de güveniyorum benim ücretimi hakkımı vermeyen iş yerine beddua etmiştim sonuç yıkılmış şakasız söylüyorum.

Yıkılmasının sebebi derpem ise Allah ile bir alakası yok ki kalitesiz malzeme ile alakası var :/

Bu arada depremler Akp kalesinde oldu. Bakalım nasıl bir geri dönüşü olacak sandığa.
Seçimi ertelemezse kazanır. Sebepleri çok bir tanesini yazayım.
Hasan Kaçaz Affından faydalanan bazı yerel halk, bedava ve yeni ev sahibi olacağız vaadiyle oy verir.

Bir Masal anlatayım bir zamanlar eski bir Krallık varmış. Büyük yangın olmuş. Arşivleri yanmış, marşivler gitmiş. Bu felaketten evvel ölenlerinin bile oy kullanabildiği bu ülkede, Bu yangından yine ölenlerin tekrar başka bir milletin suretinde vücut bulmasıyla, yitenlerin yerine başka krallık vatandaşları gelmiş. Masalın sonu...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı