AKP kadın kolları MKYK üyesinden tepki gören paylaşım!

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
AKP kadın kolları MKYK üyesi Kübra Dörtkardeş, depremden 13 gün sonra lüks aracıyla gittiği çadır kentte ayakları çıplak ve montsuz bir çocuğa, meyve suyu ve top kek verdiği fotoğrafını "devlet nerede diye soran olursa..." yazıp paylaştı. Gelen tepkiler sonrası tweet kaldırıldı.

FpUfPLdX0AAv036.jpeg

Yorum: "Ey iman edenler! Allah'a ve âhiret gününe inanmadığı halde malını gösteriş için harcayan kimse gibi, başa kakmak ve gönül yıkmak suretiyle hayırlarınızı boşa çıkarmayın. Böylelerinin durumu, üzerinde biraz toprak bulunan düz kayaya benzer ki, sağnak bir yağmur isabet etmiş de onu çıplak pürüzsüz kaya haline getirivermiştir. Bunlar kazandıklarından hiçbir şeye sahip olamazlar. Allah kâfirleri doğru yola iletmez." (Bakara sûresi, 264)

Paylaşımın silinmesinden sonra da hakaret edenlere hukuki süreç başlatmış kendisi :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok şey yazdım da geri sildim 2-3 kere. Zaten burada genelde bizim fikirde insanlar olduğundan akılsızı akıllandırma imkanımız da pek yok o yüzden gereği de yok uzun uzun yazmanın. Akli melekelerde sıkıntı olduğu bariz bunu desem yeterli.

Çok şey yazdım da geri sildim 2-3 kere. Zaten burada genelde bizim fikirde insanlar olduğundan akılsızı akıllandırma imkanımız da pek yok o yüzden gereği de yok uzun uzun yazmanın. Akli melekelerde sıkıntı olduğu bariz bunu desem yeterli.
Silmeye gerek yok hocam şimdi girsek en fazla 4 ay yatıp çıkacağız ne de olsa.

Geri
Yukarı