AKP kadın kolları MKYK üyesinden tepki gören paylaşım!

Paylaşımın silinmesinden sonra da hakaret edenlere hukuki süreç başlatmış kendisi :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

14 Mayıs veya 24 Haziran 2023'te bu millet de bunlara "hukuki süreç" başlatacak hiç kimsenin şüphesi olmasın!

Silmeye gerek yok hocam şimdi girsek en fazla 4 ay yatıp çıkacağız ne de olsa.
Ahahah Technopat'ta yazdıklarımızdan dolayı bile gözaltı yiyeceksek vay halimize ben ondan dolayı dememiştim ama yine de aklımızda bulunsun malum dezenformasyon çok mühim bir şey bu topraklarda. Mazallah birileri birilerine yalan atar.

Ben 17.000km ötedeyim Türkiye ile aynı mevsimi bile yaşamıyorum buna rağmen azmedip gelip yakalarlar ise helal olsun haketmişlerdir ben yatmaya razıyım. Hukümetimin benim için yaktığı mazota değsin bari. :D

Paylaşımın silinmesinden sonra da hakaret edenlere hukuki süreç başlatmış kendisi :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkes bunu diyor sırf yazı olsun korksunlae diye.
Deprem olan illerde kim uğraşacak ta o kişiyi bulacak. Telefonu atsa bir köşeye dağa saklasa orada mı bulacaklar yaktığı mazota uğraşa değmez. Önce dolandırıcıları teröristleri yakalasinlar.

Son düzenleme:
Kısacası AKP seçmenleri:
7bpemw.jpg

@tntfurkan mesajıma hahaha tepkisi bırakmışsın komik olan nedir sorabilir miyim? Ben komik bir durum göremedim çünkü son gülen iyi güler!

@tntfurkan mesajıma hahaha tepkisi bırakmışsın komik olan nedir sorabilir miyim? Ben komik bir durum göremedim çünkü son gülen iyi güler!

Hukuki işlem başlatılacak yazısı komik geldi. Bizim hocada Zoom booming yalıyorlar diye aynısını yazdı korkutma amaçlı kim uğraşacak ta bulacaklar. VPN firması Zoom booming diye IP mi verecek zoomun suçu diyip güler geçerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı