Çözüldü Mi band 4 yazıların birbirine girmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yamtar99

Centipat
Arakadaşlar Xiaomi Mi6 model telefonum var, mi band 4'ü telefonuma bağlayıp güncellemesini yaptıktan sonra (güncellemeyi otomatik olarak yapıyor bağlanınca) bilekliğin bütün yazıları çince oluyor, ayrıca karakterler iç içe giriyor, nabız sensörü hiç durmadan çalışmaya başlıyor, kısacası bileklik deliriyor.
Aynı bilekliği kardeşimin Huawei P20 Lite model telefonuna bağladığımda sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor. Sizce sorun nedir ? İki telefonda da Google Play Mi fit uygulaması üzerinden işlem yapılıyor.
83587782_1407048266121815_4890563394622455808_n.jpg

Telefondan temayı değiştirmeyi ardından dil ayarını yapmayı dener misin?
Eğer ikiside olmuyorsa reset atmayı dene.
Üçü de olmazsa bilgisayara bağlayıp yazılım atmanı ya da teknik servise göndermeni öneriyorum.
Ben olsam temayı değiştirmeyi reset atmayı vb. denerdim eğer olmuyorsa teknik servise gönderirdim.

Telefondan temayı değiştirmeyi ardından dil ayarını yapmayı dener misin?
Eğer ikiside olmuyorsa reset atmayı dene.
Üçü de olmazsa bilgisayara bağlayıp yazılım atmanı ya da teknik servise göndermeni öneriyorum.
Ben olsam temayı değiştirmeyi reset atmayı vb. denerdim eğer olmuyorsa teknik servise gönderirdim.
Temayı değiştirebiliyorum fakat ikonlar birbirine girmiş durumda, hiçbiri doğru çalışmıyor
Normalde çıkan ikonların hiçbiri çıkmıyor, fabrika ayarlarına döndürmek için p20 lite cihazına bağlamam gerekiyor ve daha önce yaptım bu işlemi işe yaramadı
Normalde çıkan ikonların hiçbiri çıkmıyor, fabrika ayarlarına döndürmek için p20 lite cihazına bağlamam gerekiyor ve daha önce yaptım bu işlemi işe yaramadı

Dosya Ekleri

• 84462842_2482142698675622_3367348522926997504_n.jpg
    84462842_2482142698675622_3367348522926997504_n.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 28
Garantiye gönderin hiç uğraşmayın bence.
Bilgisayara bağlayamadım, sanırsam bağlanmıyor
Heryerden Türkçe yaptım, kardeşimde ki ayarların aynısı benim telefonumda da var ama sorun devam ediyor
Bilgisayarda gözükmeyebilir programda gözükür.
Türkçe dili betada diye bir duyum aldım ingilizce dilinde çalıştırmayı dener misin?
@Yamtar99

Son düzenleyen: Moderatör:
Fabrika ayarlarına döndürmeyi denedin mi? Türkçe desteği geldi ve şuan düzgün çalışıyor. Telefonunun dilini değiştirmeyi de deneyebilirsin.

1. Dili değiştirmeyi dene.
2. Fabrika ayarlarına geri döndür.
3. Bilgisayardan yazılım atmayı dene.
4. Mail ile veya telefon ile arayarak teknik servis ile konuş.
4. Hiçbiri olmuyorsa teknik servise gönder.
Fabrika ayarlarına döndürüp denedim, ayrıca telefonumun dilini İngilizce ve Türkçe olarak denedim sonuç aynı :(
Çağrı merkezini ara.
Mi ürünleri için Türkiye Xiaomi teknik servisi müşteri hizmetleri Genpa ve Evofone hizmet vermekte. Resmi bir çağrı merkezi yok sadece servis telefon numarası var. Xiaomi müşteri hizmetleri, 850 305 1923 ve 444 21 18 numaralardan sabah 8' den akşam 17:30' a kadar hizmet vermekte.
Onlar daha sağlıklı yöntemler önerecektir.
Eğer onlar yapamazsa zaten teknik servise göndermenizi söylüyorlar.
Kayıt oluşturuyorlar. Sizde kargo ile gönderiyorsunuz yaptırıldıktan sonra size geri geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı