Millenicom'a geçilir mi?

Newkan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Merhaba arkadaşlar, Millenicom kullanan var mı aranızda? Ben Netspeed kullanıyorum şu an 35 Mbps paketim 86 TL'den 124 TL'ye çıkmış durumda Millenicom da böyle bir paket gördüm. Sizce buna geçmek daha mantıklı değil mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220706_122618_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220706_122618_com.android.chrome.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba arkadaşlar, Millenicom kullanan var mı aranızda? Ben Netspeed kullanıyorum şu an 35 Mbps paketim 86 TL'den 124 TL'ye çıkmış durumda Millenicom da böyle bir paket gördüm. Sizce buna geçmek daha mantıklı değil mi?
Hayır geçilmez. 2 yıl burnumdan geldi hayatımı kararttı namussuzlar. Bana 50Mbps vereceklerdei verdileri 10-12 oldu. internetiniz normal diyip sadece kasama 12 verip rezil ettiler beni. Müşteri hizmetleri çok kötü konuşma biçimleri bile mide bulandırıcı. Üstüne üstün şaka olsun diye internetinizi kesiyorlar. Yüksek paket kaybı ve berbat download/upload veriyorlar. Türkcell superonline geçtim bu problemlerim direk kalktı. Sonuç : alırsan kafan ağrırı paran ağlar.

Ayırca Superonline'de 50mbps pakette 49mbps download 9 upload alıyorum.

Ben memnunum ama memnun olmayanda var. Karar senin. Geçiş yapmak istersen 1 aylık ücretsiz internet için kampanya kodumu müşteri hizmetlerine söyleyebilirsin.
İsim Soyisim Enes Günel
Kampanya Kodu 8C648402

Herkes rezalet yazmış ben 4-5 aydır kullanıyorum sanırım 120-130 tl gibi bir şey fiyatı 80 down 10-15 upload var 4-5 aydır (izmirde yaşıyorum) hiç bir sıkıntı çıkmadı gayet memnunum

Biz TurkNet kullanıp 100Mbps'e 99 TL veriyoruz.
50mbps'ye de 65 TL veriyorum harbiden millenicom midemi bulandırıyor ya. Bir de 50mbps diye 10 mbps'ye 180tl verdim :D

Geri
Yukarı