Milletimiz kadın algısı

İzlediniz mi bilmiyorum, bir tane motorcu abimize kadın şoför neredeyse çarpıp deviriyordu, adam da kenara çek diye bağırmaya başlamıştı, kadın da sonunda duyup sağa çekmişti. Adam kadına kızarken başka araba dan da magandanın biri ''Lan o kadar görmüyor musun'' deyip sonra da adamın annesine güzel sözler söylemişti. O arabadaki erkek olsa halbuki bunların hiç biri olmayacaktı. Videoyu bıraktım izleyin derim ama aşırı sinir olabilirsiniz dikkat.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onu da Amber Heard ağır patladı onun sayesinde kazandılar. Biraz daha akıllı olsaydı Johnny Depp çok zor kazanırdı.
Şu üstteki videoyu biliyorum her izlediğimde kafamı yastığa gömüp çığlık atıyorum

Ne olduğu belirsiz eril eril erillik akan bir ayet paylaşılmış, ardından yine aynı formda ne olduğu belirsiz ama altına bilim insanı adı yazılan bir yazı daha yazılmış falan ne güzel ortam.

Kadınların din temelli olaral toplumda -fiziki olarak değil- daha aciz, üzerine belirli başlı sorumluluklar yüklenen bir topluluk olduğunu bilerek konuşursak şu noktada erkekler olarak zaten var olan ve cinsiyetinizden kaynaklanan avantajlarınızın daha da üzerine çıkılması gibi noktalara çalışmak gereksiz. Radikal feministler gibi ayrıca gereksiz toplumlar dışında herkes doğal hakkını arıyor. Özellikle Müslüman ülkelerde daha da dikkat edilmesi gereken bir husus kadın hakları.

Erkek canlılar genel olarak dişilerine müsamaha gösterirler ve onların yaptığı çoğu hareketi vs sineye çekebilirler. Bu insanlar dışında çoğu hayvanda da böyledir. Fakat aynılarını farklı bir erkek cinsiyet yaptığı zaman diğer erkek ona tepki gösterir doğanın kanunu böyle.

Ne olduğu belirsiz eril eril erillik akan bir ayet paylaşılmış, ardından yine aynı formda ne olduğu belirsiz ama altına bilim insanı adı yazılan bir yazı daha yazılmış falan ne güzel ortam.

Kadınların din temelli olaral toplumda -fiziki olarak değil- daha aciz, üzerine belirli başlı sorumluluklar yüklenen bir topluluk olduğunu bilerek konuşursak şu noktada erkekler olarak zaten var olan ve cinsiyetinizden kaynaklanan avantajlarınızın daha da üzerine çıkılması gibi noktalara çalışmak gereksiz. Radikal feministler gibi ayrıca gereksiz toplumlar dışında herkes doğal hakkını arıyor. Özellikle Müslüman ülkelerde daha da dikkat edilmesi gereken bir husus kadın hakları.
Ayet gerçek değil.Şu an insanların dediği şey linç kültürü olayı biri sana iftira atsa rahatlıkla dayak yeme ihtimali var evet az da olsa var bunun dışında her ülkede yaşaniyor dünyada genel bir şey yani geri kalmışlıkla alakası var bu konuların.

Feminizm'in yanlış anlaşılması ve yanlış olarak kabul edilmesi. Feministlik aslında toplumda kadın ile erkeğin eşit haklara sahip olması gerektiğini savunur. Atıyorum erkek maaşı 2x kadın maaşı 1.5 x ise feminizm der ki ya ikisi de 2x ya da 1.5x olsun der.

Bizim insanlar ise hem abazaların kendilerine ilah gibi davranması sonucu ve wikipedia'dan sadece sembolüne baktıkları feminizm bilgisi ile herşeyi femiznim'e bağlıyorlar.

Bu konuda hem erkekler hem de kadınlar hatalı. Neden çünkü ülkenin eğitim sistemi bozuk. Ülke düzgün eğitilmediği sürece bunlar tabii ki olacak. Şurada bir kadın havla dese pitbull'a dönüşecek adamlar tanıyorum.

Bu bir kadının erkeğe şiddet gösterebildiğinde herkesin sessiz kalmasını açıklamıyor ama?

Kadınlar eşitlik istiyor ya :) galiba erkekler için istiyorlar çünkü ben artık erkeklerin üstün olduğu tek konunun fiziksel konular olduğunu düşünüyorum.

Bu bir kadının erkeğe şiddet gösterebildiğinde herkesin sessiz kalmasını açıklamıyor ama?
Boyle bir sey yok. Kim, niye sessiz kalsin? Saf mi bu insanlar? Temellendiremediginiz argumanlarla gelmeyin.

Herkes dediginiz kısım radikal feministler sanıyorum. Bunlarin karisini döven erkeklerden farki yok, dikkate almayin.

Türkiye Orta Doğu, İslam, kibirliler ve cahiller ülkesi olduğu için böyle. Batıda 14 yaşında bile iki karşı cins sevgili olup sevişiyor, cinsellik ihtiyacını gideriyor ama burada 30 35 yaşına kadar kız eli tutamayan adamlar var. Sonra bu adam bunalıma, depresyona, strese giriyor ve intihara kadar gidiyor sonu. Diğer Orta Doğu, Afrika ve Güney Asya ülkelerinde de böyle. Dünya çürümüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı