Minecraft Korsan Tartışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Farkı anlamadınız koca şirketler korsan yollamazlar.😀
Windows 10, milyonlarca müşterinin cihazlarında kullanılmak üzere üretilen global bir ürün. Bu da çok sayıda ürün anahtarı oluşturulma ihtiyacını ortaya çıkartıyor. Microsoft, ürünlerinin lisanslama usullerini test etmek amacıyla test anahtarları oluşturuluyor. Ayrıca firmanın satışa hazır olan resmi ürün anahtarları da ofislerinde korunuyor.

Koray yüksel, yasa dışı ürün anahtarlarının Uzak Doğu’daki üretim fabrikalarından sızdırıldığını ya da korsanlar tarafından klonlandığını söylüyor. Bu yöntemlerle ulaştırılan ürün anahtarlarının her biri, Microsoft’un lisanslama usullerine aykırılık içeriyor.
Alıntıdır.
Kaynak isterseniz : Ucuza Satılan Windows 10 Lisansları Yasal Değil!

• Üzgün
İfadeler: YFK
Size FreeDos olarak gelen bilgisayara kendiniz elle Windows yüklerseniz 1500TL vermezseniz korsan. Windows gelmesini istiyorsanız 1000TL fazla veriyorsunuz.
Zaten 1500 TL'ye satılıp Windows yüklü gelen bilgisayarlar vardı. (Sene 2016, Windows 10). Ki bu arkadaş her bilgisayarı genelliyor.

Benim babam korsan kullanmaz ama oyunlarda kullan diyor :D sana yararı yok bir de para mı vereceksin diyor. :D

Klasik baba lafı.

Ben kaynak verdim, senin ise tek yaptığın mesaj atmak.

WP_20210506_12_21_17_Pro.jpg

Bu kendi PCmden çektiğim fotoğraf. Kanıtım budur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı