Mining için ekran kartı önerisi

Yatırım tavsiyesi vermiyorum fakat 100.000TL'nin 20-25 ayda size geri dönebileceği riskini alıp girin bu işe. LHR'li kartları tercih edin. Altcoin kazımında cidden çok kârlılar hatta çoğu zaman ETH'den daha iyi kâr bırakan coinler olabiliyor. Şahsen Mining'i sadece hobi olarak yapıyorum ciddi bir iş olarak yüksek meblağlar yatırmadım. Yarın öbür gün ne olur bilemem tabii ETH birden 2X yapıp ortalığı yıkabilir.
Hocam lhr açılımı low hashrate değil mi? Nasıl daha iyi kazıyorlar lhrli kartlar daha az kazar miningcilere dur demek için çıkarıldı.

Hocam lhr açılımı low hashrate değil mi? Nasıl daha iyi kazıyorlar lhrli kartlar daha az kazar miningcilere dur demek için çıkarıldı.
Hocam LHR kartlar ETH kazımını yavaşlatmak için yapılan kartlar diye biliyorum. Diğer coinlerle bir alakası olmaması lazım.

Saçma olacak ama 3090 alın bence . Kazım gücüen az 120 mh bazı modellerde.
Yanina da 1-2 3060 alırsınız.

LHR kilidi %75 oranında kırıldı şu an bir LHR3070 ile 6700xt hemen hemen aynı kazım gücüne sahip ayrıca diğer coinler için bir kısıtlama yok. Ravencoin, Ergo, Flux gibi coinlerde iyi kar bırakıyorlar.

Merhaba. Elimde 100.000 TL gibi bir meblağ var. Bununla mining yapmak istiyorum yurt dışından akrabam bana ekran karti temin edebileceğini söyledi ekran kartlarının parasini ödeyeceğim kazım Türkiye'de olmayacak akrabamin evinde olacak hangi ekran kartlarini önerirsiniz mining için en mantıklı ve getirisi çok olan hangisidir?

Not: Günlük getirilerini elektriği hesaba katmadan söyler misiniz?

Ataların sözü vardır elin bastonu ile harmana girilmez diye. 100000 lira gibi rakam hemen hemen 8 bin dolar eder. Daha somut ticari girişimlerden daha net bir gelir elde edebilirsin. Gidip akrabanda olsa adama parayı verirsen dolandırilma ihtimalin yüksek. Kardeş kardeşi dolandırıyor akraba kim bilir ne yapar.

Saçma olacak ama 3090 alın bence . Kazım gücüen az 120 mh bazı modellerde.
Yanina da 1-2 3060 alırsınız.
amorti süresi çok yüksek hocam, aslında bütün kartlar için geçerli =) kazım gücü başına 400 lira ekran kartı fiyatı benim genel bir hesabım var. Malesef amorti süreleri 2 seneyi bulabiliyor. Buda yatırım için çok karlı değil maalesef. 3090 20-30 bin olsaydı işler değişirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı