Misafir çocuğu PS5'i bozdu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düşürmüş hocam işte bir şekilde konu sahibi öyle diyor.

Bu konsollar öyle löp diye yere düşüp bozulacak aletler değil diye düşünüyorum. Ya standsız kullanıyordu yüksekten düştü. Neyse çok da kurcalamaya gerek yok olan olmuş artık yapacak bir şey yok.

Hocam belki ufak bir parça çıkmış olabilir.

Sonunda mantıklı konuşan biri. 5-10 yaşında çocuklar toplanmış yok hakkını ara yok gasp et yok dava et. Malınız bu kadar önemliyse oynatmayın kardeşim. Oynatıyorsan bile başında dur konuyu tam okumadım biri galiba yere düşürdü diyor. Çocuk kocaman konsolu nasıl düşürdü hadi düşürdü sen napıyosun tutsana konsolu.
Hakkını aramasını gerektidiğini söylemek 5-10 yaş mı oluyor? Bazen zor durumda kalıyorsun oynatmamak olmuyor işte. Aynı durum başınıza gelse tamir parasını kendi cebinizden verecek kadar safsanız normal bunu demeniz.

Hakkını aramasını gerektidiğini söylemek 5-10 yaş mı oluyor? Bazen zor durumda kalıyorsun oynatmamak olmuyor işte. Aynı durum başınıza gelse tamir parasını kendi cebinizden verecek kadar safsanız normal bunu demeniz.

Kardeşim neyin hakkı varda neyi arayacaksın. Neyin davasını açacaksın nasıl kanıtlayacaksın. Oturduğunuz yerden konuşmak kolay. Ailesine durumu anlatırsın verirlerse verirler vermezlerse hiçbir şey yapamazsın.

Kardeşim neyin hakkı varda neyi arayacaksın. Neyin davasını açacaksın nasıl kanıtlayacaksın. Oturduğunuz yerden konuşmak kolay. Ailesine durumu anlatırsın verirlerse verirler vermezlerse hiçbir şey yapamazsın.
Dava zaten açamazsın. Küçücük çocukla uğraşmazlar. Ama yazık yani o kadar para veriyorsun çocuğun teki yarım saatlik heves için konsolu bozuyor. Ailesi parayı vermezse artık konu sahibine kalmış bir şey.

Yazılan mesajlar mi bana saçma geldi anlamadım, konu troll gibi geliyor. Troll değil ise üzgünüm ama dava açarsanız hiçbir şey olmayacaktır. Gidip KO musunuza "senin çocuğun benim PS5'imi kırdı, verin parasını." diye açık açık söylerseniz belki alabilirsiniz. Ben yine de bir sonuç çıkmayacağını, size patlayacagini düşünmekteyim.

Evine gelen iki tane komşuya oğullarının sana ait bir eşyayı kullanmasını istemediğin için hayır diyemiyorsan hak etmişsin gibi. Aile zararınızı karşılamayacaksa oturun soğuk bir su için, geçmiş olsun.

Evine gelen iki tane komşuya oğullarının sana ait bir eşyayı kullanmasını istemediğin için hayır diyemiyorsan hak etmişsin gibi. Aile zararınızı karşılamayacaksa oturun soğuk bir su için, geçmiş olsun.

Bazen aile(aslında 2 aile de öyle diyor) zoru ile vermek zorunda kalıyorsunuz(bana iyi ki teknolojik aletim olduğu dönemlerde hiç misafir çocuğu gelmedi) ama diğer dediklerine katılıyorum. Ailesine siz eğer aynı miktarda hasar verirseniz(12'den büyük olduğunuzu varsayayak) onlar size dava açar haklıyken haksız duruma düşmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı