MNG Kargo kargomu başkasına teslim etmiş

Bilge Bozbay

Centipat
Daha fazla  
Dün sipariş ettiğim ürünüm bugün ben evde yokken gelmiş. Mesaja baktığımda öyle yazıyordu. Sonra MNG Kargo takip sayfasında baktığımda kargomun başka birisine teslim edildiğini gördüm. D...D... İsimli birisi evde öyle biri yok apartmandaki komşulara da sordum, teslim alan olmamış. Ne yapmam gerekiyor?

Dün sipariş ettiğim ürünüm bugün ben evde yokken gelmiş. Mesaja baktığımda öyle yazıyordu. Sonra MNG Kargo takip sayfasında baktığımda kargomun başka birisine teslim edildiğini gördüm. D...D... İsimli birisi evde öyle biri yok apartmandaki komşulara da sordum, teslim alan olmamış. Ne yapmam gerekiyor?
Hocam soyadı yazıyorsa, bulunabilir, yazmıyorsa büyük ihtimalle geçmiş olsun.

Büyük ihtimalle teslim etmeden öyle girmiştir yani umarım, yarın sabah gelir gibi. Eğer gelirse kuryeye vur tokadı gitsin.
Eğer aksi bir olay olduysa kargoyla ve aldığın siteyle iletişime geç.

Aynısını HB siparişimde yaşamıştım.Birden fazla ürün almıştım biri gelmemişti ama teslim edildi olarak gözüküyordu.Arayıp yarın teslim edileceğini söylemişlerdi.MNG daha genel bir kargo şirketi olduğu için haber vermeyebilirler ama yarın elinizde olur muhtemelen.

Bazen kuryeler teslim edildi gösteriyorlar. Ertesi gün getirirler hocam merak etmeyin. Kurye ile iletişime geçip sorabilirsiniz.

Hocam aynısı bana oldu, 5000 TL çöp olacak diye korkuyorum. Öyle bir durumda alıcıya ne yazıyorlar? Bende Al** Te** yazıyor :(

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı