MNG Kargo'nun benim adıma karar alması ve yaşattığı rezillik

Kuryeyle alakası olsa bile nasıl dağıtıma çıktı olarak gösterilip 1 dakika sonra adresime kadar gelip şirketimin (evimin) kapalı olduğu gösteriliyor anlamadım. (Amazon takip ekran görüntüsünün en üstünde görebilirsiniz.)

Unutmazsam tabii.

Vallahi takip edersem konuyu dakika başı bildirim gelecek, o yüzden istedim.

Vallahi takip edersem konuyu dakika başı bildirim gelecek, o yüzden istedim.

Tamamdır hocam dert etmeyin.

Averaj Türkiye kargo. Hiç birinden asla tam olarak memnun olamadım. Amazon umarım sizi mağdur etmez. Geçmiş olsun.

Şu zamana kadar galiba beni mağdur etmeyen tek firma Yurtiçi Kargo olması lazım. En azından bu kadar büyük bir sorunla karşılaşmadım hiç.

Tamamdır hocam dert etmeyin.

Şu zamana kadar galiba beni mağdur etmeyen tek firma Yurtiçi Kargo olması lazım. En azından bu kadar büyük bir sorunla karşılaşmadım hiç.

Kolay gelsin ve Yurtiçi Kargo en iyisi, agt denen bir lanet var bir de, 25 Nisandan beri bekliyorum. En sonunda şubelerini basacağım dağıtacağım her şeyi.

Kolay gelsin ve Yurtiçi Kargo en iyisi, agt denen bir lanet var bir de, 25 Nisandan beri bekliyorum. En sonunda şubelerini basacağım dağıtacağım her şeyi.
AGT değil Papara sıkıntılı bence, AGT ile alakalı başka sipariş(ler) vermiştim onlar sıkıntısızdı.

Diğer arkadaşında da dediği gibi. AGT Kargo'da bende Papara kartımı alırken bir sıkıntı yaşamıştım. Lakin onun dışında Amazondan aldığım siparişlerde AGT Kargonun getirdiği ürünlerin hiçbirinde sıkıntı yaşamadım.

Agt değil Papara sıkıntılı bence, agt ile alakalı başka sipariş(ler) vermiştim onlar sıkıntısızdı.

Oldubil kart söylemiştim ben, limitsiz yapamadığımı öğrenince zaten kullanmayacaktım çoğu kampanya kullanılmadığı için, ancak oldubilde güzel 1 tane kampanya var onu kullanıp kapatacağım kartı.

Diğer arkadaşında da dediği gibi. AGT Kargo'da bende Papara kartımı alırken bir sıkıntı yaşamıştım. Lakin onun dışında Amazon'dan aldığım siparişlerde AGT Kargo'nun getirdiği ürünlerin hiçbirinde sıkıntı yaşamadım.

Tosla söyledim 4 günde geldi, adamların baskı yapma süreci ve kargolaması o kadar uzun sürdüki, 20 gün falan oldu herhalde.

Geri
Yukarı